МЕНЮ


19 сiчень 2011 - 09:53

На Кіровоградщині у в’язницях незаконно утримували 25 громадян


Забезпечено принципове прокурорське реагування на порушення прав затриманих, ув’язнених і засуджених та інші факти нехтування законом.

За результатами розгляду 310 документів реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 275 працівників Державної кримінально-виконавчої служби та органів внутрішніх справ області, стосовно службових осіб органів та установ виконання покарань порушено 6 кримінальних справ, які з обвинувальним висновком спрямовані до суду. З місць застосування примусових заходів міськрайорганів УМВС України в області та штрафних приміщень установ виконання покарань і попереднього ув’язнення прокурорами звільнено 25 незаконно утримуваних осіб.

Органами прокуратури області й у подальшому будуть вживатися дієві заходи щодо додержання конституційних прав громадян у місцях застосування заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян та позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38139 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua