МЕНЮ


29 червень 2010 - 12:43

На Кіровоградщині відбулися навчання за оперативним планом «Хвиля»


Почали навчання з теорії. В управлінні МВС зібрались керівники всіх підрозділів. Спочатку переглянули навчальні відеоролики. Потім начальник УМВС в області Віктор Пащенко оголосив особовому складу увідну, згідно якої і розгортались події.

За легендою, заворушниками стали учасники мітингу протесту. Правоохоронці спочатку намагалися врегулювати конфлікт мирним шляхом. Але від скандування гасел натовп перейшов до радикальніших дій. Тому працівники міліції негайно вжили заходів щодо припинення групового порушення громадського порядку.

Поетапно найзатятіших виокремили з натовпу, завантажили в спеціальні автомобілі й вивезли з епіцентру подій. Врешті-решт заворушення було ліквідовано. Постраждалим, при потребі, надали допомогу.

За діями правоохоронців уважно стежили начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Петровський та керівництво області.

Головний міліціонер Кіровоградщини Віктор Пащенко в цілому залишився задоволений діями своїх підлеглих. Він подякував усім за відповідальне ставлення до проведення командно-штабних тактико-спеціальних навчань та висловив впевненість у тому, робота над помилками під час відпрацювання навичок реагування на масові заворушення стане першим етапом у покращенні професійної підготовки правоохоронців області.

ВЗГ УМВС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37628 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua