МЕНЮ


13 грудень 2011 - 15:57

На Кіровоградщині викрито черговий „конвертаційний” центр


За словами Анатолія Курупа, заступника голови комісії з реорганізації ДПА у Кіровоградській області, першого заступника голови – начальника УПМ ДПА у Кіровоградській області, так званий „конверт” діяв на території Кіровоградської області.

До його складу входили 29 суб’єктів господарювання, що відкрили розрахункові рахунки у різних банківських установах міст Києва, Кіровограда та Дніпропетровська. До складу злочинної групи, яка керувала роботою центру, входило 19 осіб.

Організатори „конвертаційного” центру шляхом використання підконтрольних їм суб’єктів господарювання надавали послуги по переведенню грошових коштів в готівку та мінімізації податкових зобов’язань реально діючим підприємствам. За це вони отримували плату у розмірі 3-8 відсотків від переведеної у готівку суми. Отриманий прибуток використовувався для власних цілей.

Як з’ясувалося, такими послугами скористувалися службові особи більше 170 реально діючих підприємств, зареєстрованих на території 18 областей України. Вони незаконно сформували податковий кредит з ПДВ на загальну суму близько 130 млн. грн. З’ясовано, що протягом 2009-2011 років в готівку переведено більше 130 млн. грн.

В результаті проведених заходів вилучено 18 системних блоків, відеосервер, 12 накопичувачів жорстких дисків, ноутбуки, мобільні телефони, кліше печаток і штампів, установчі документи та документи фінансово-господарської діяльності фіктивних підприємств.

З метою погашення збитків по кримінальній справі на 39 розрахункових рахунки накладено арешти. Слідство триває. Про це повідомляє відділ масово-розяснювальної роботи та звернень громадян ДПА в області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37903 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua