МЕНЮ


19 листопад 2013 - 12:06

На Кіровоградщині виявлено понад тисячу неоформлених працівників


Крім цього, міндоходівці Кіровоградщини на виконання доручень Президента та Уряду України спільно з місцевими органами влади проводять активну роботу щодо погашення заборгованості із заробітної плати та, як наслідок, надходження податку з доходів до бюджету.
Так, в результаті проведених з райдержадміністраціями засідань робочих груп, на які запрошувалися керівники підприємств-боржників, до бюджету надійшло 1,3 млн.грн. податку, погашено заборгованість з виплат найманим працівникам у сумі 16,8 млн.грн.
Завдяки самостійно вжитим органами доходів і зборів області заходам, до місцевих бюджетів області перераховано понад півмільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та погашено борги перед працівниками на суму 3,6 млн.грн.
З метою підвищення рівня соціальної відповідальності бізнесу перед громадянами та державою, органами Міндоходів Кіровоградщини продовжують реалізовувати принцип мінімального спілкування із сумлінними платниками податків та ретельного моніторингу діяльності так званих, „ризикових” платників. „Ми займаємо безкомпромісну позицію щодо протидії „сірим” зарплатам та легалізації ринку праці. Адже саме ці явища позбавляють сучасних „трудових нелегалів” будь-яких соціальних гарантій, що призводить до гальмування соціально-економічного розвитку регіону” - акцентує увагу заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Тетяна Соколенко.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38478 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua