МЕНЮ


3 червень 2011 - 15:28

На Кіровоградщині засуджено торговця базами персональних даних


За матеріалами Управління СБ України в Кіровоградській області засуджено співробітника одного з відділів ведення Державного реєстру виборців Кіровоградської області, який під час виборів голів місцевих та селищних рад скопіював на магнітний носій електронні бази даних виборців з метою їх подальшого збуту.

20 лютого ц.р. співробітники СБ України затримали правопорушника під час спроби реалізувати бази даних.
Ухвалою Знам’янського міськрайонного суду зловмисника визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Засудженому призначено покарання у вигляді 1 року позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади в державних органах строком на 2 роки з випробувальним терміном 1 рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36786 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua