МЕНЮ


29 квiтень 2013 - 16:19

На Кіровоградщині завершено досудове розслідування стосовно колишнього працівника судової установи


Правопорушник, керуючись корисливими мотивами, надавав допомогу приватним особам в уникненні адміністративних покарань у вигляді штрафів за порушення правил дорожнього руху. Зокрема, завдяки сприянню зловмисника водії транспортних засобів уникали штрафних санкцій за протоколами складеними органами ДАІ, обмежуючись усними попередженнями.
Наразі стосовно колишнього працівника судової установи завершено досудове розслідування за кримінальним провадженням відкритим за ст.358 та ст.366 Кримінального кодексу України. Матеріали з обвинувальним висновком скеровано до суду.
З початку ц.р. за матеріалами Управління СБ України в Кіровоградській області розпочато 31 кримінальне провадження за ознаками злочинів у сфері службової діяльності. 6 осіб отримали повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Окрім того складено 7 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами розгляду 5 протоколів п’ятьох посадовців уже притягнуто до адміністративної відповідальності. Серед покараних – депутати районних та міських рад, а також посадова особа фіскального органу.


Прес-центр СБ УкраїниДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38376 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua