МЕНЮ


31 серпень 2018 - 10:34

На Кіровоградщині зникла дівчина


На Кіровоградщині шукають 16-річну Діану Хріненко. Вона зникла за загадкових обставин у День Незалежності України (про це розповіли в програмі «ТСН»).
Двадцять четвертого серпня дівчина вирушила в центр свого села, але туди не дійшла. За кількасот метрів від рідної хати знайшли її закривавлений телефон, поруч на дорозі були плями крові. Першим на сполох забив хлопець Діани, який нині служить в армії. Під час телефонної розмови з ним Діана почала кричати і від когось відбиватись.
Щодня на розшуки дівчини вирушають кількасот людей – поліцейські, спецпризначенці, рятувальники та волонтери. До села Суботці, де живе Діана, з‘їжджаються добровольці з усієї області. Та поки на слід дівчини вийти не вдалось.
Її мати вважає, що це – викрадення, і благає ймовірних викрадачів відпустити дитину.
– Допоможіть, ми доклали всіх можливих зусиль, шукають рятувальники, волонтери, атовці, нас багато, долучилися й мисливці із собаками. Ми ходимо скрізь, але не можемо її знайти! Вона зникла, наче її десь тримають, – розповіла мама дівчинки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33155 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua