МЕНЮ


1 березень 2013 - 14:20

На кожен маршрут - свій паспорт


У Кіровограді триває розробка паспортів міських автобусних маршрутів.

Нагадаємо, що необхідність у розробці нових паспортів виникла у зв’язку з затвердженням нової мережі автобусних маршрутів загального користування. Проекти паспортів уже розробило управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради і закликає долучитися до цієї роботи й місцевих перевізників. З цією метою була проведена нарада з керівниками транспортних підприємств за участі представників державтоінспекції та управління Укртрансінспекції в області.

Як зазначив на нараді заступник начальника вищезазначеного управління Віктор Зубченко, наявність паспортів на кожен маршрут є обов’язковою умовою проведення конкурсу на право перевезень пасажирів і чим скоріше вони будуть затверджені, тим швидше буде проведено і конкурс. На жаль, поки що з десяти превізників, які планують взяти участь у конкурсі, лише шість подали свої пропозиції, тож іншим рекомендували активніше включитися в роботу.

Йшлося на нараді й про виконання перевізниками договірних умов, зокрема про необхідність посилення контролю за дотриманням графіків руху у вечірні години.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38123 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua