МЕНЮ


29 липень 2011 - 09:58

На крок попереду конкурентів


Результати діяльності ПАТ «Червона зірка» за перше півріччя нинішнього року свідчать про поступове нарощування виробництва на підприємстві після кризового не лише для української, а й світової економіки періоду. Із цими показниками журналістів ознайомили голова правління – генеральний директор ПАТ «Червона зірка» Сергій Калапа та голова правління – виконавчий директор ПАТ «Тогровий дім «Червона зірка» Володимир Лукіянчук.

Перед початком прес-конференції, яка відбулася на заводі минулої п’ятниці, керівник підприємства провів журналістів територією заводу й розповів про новації, які там уже запроваджено і які заплановано здійснити. На виставковому майданчику підприємства продемонстрував найновіші зразки техніки заводу, масове виробництво якої розпочнеться восени (йдеться про сівалку «Вега-8» та оновлені культиватори). Нині триває зовнішнє утеплення всіх виробничих приміщень підприємства. Це дасть змогу удвічі зменшити втрати тепла й довести температуру у цехах узимку до 16 – 18 градусів тепла. До речі, про цехи. Такого терміну в мовленні працівників заводу вже не існує. Цехи стали виробничими приміщеннями продуктових команд. Наприклад, зернових машин, орних машин, ливарного виробництва. Як сказав Сергій Калапа, підприємство відійшло від виробництва його підрозділами окремих деталей і прийшло до виготовлення вузлів, з яких збирають різні машини однієї продуктової лінійки. У приміщенні продуктової команди орних машин зараз триває капітальна реконструкція – там заливають нову підлогу, посередині широкого залу монтують конструкцію, в якій розмістяться керівництво продуктової команди, її конструктори, технологи, там же будуть і роздягальні. Усі ці зміни спрямовані на те, щоби весь колектив продуктової команди перебував в одному місці й ефективно використовував свій час та наявні матеріальні ресурси. При цьому керівництво, робітники, інженери й конструктори щосекунди бачитимуть, чим вони всі займаються на робочому місці. Цей принцип формування виробничої площі вже використано при перебудові приміщення продуктової команди зернових машин, що посприяло значному поліпшенню її виробничих показників.

Як зазначив генеральний директор “Червоної зірки” Сергій Калапа, за шість попередніх місяців обсяги виробництва техніки порівняно з минулим, посткризовим роком збільшилися більш ніж удвічі і склали майже 2900 одиниць техніки. На зростання виробництва вплинуло багато чинників. Зокрема, обсяг капітальних інвестицій, який за І півріччя 2011 року склав майже 14 мільйонів гривень. Поліпшується й кадрова ситуація. За перше півріччя минулого року на підприємстві працювало 1290 осіб, а в першому півріччі вже нинішнього року – 1605. Середня заробітна плата на заводі в червні 2011 року склала 2786 гривень, що на 826 гривень більше, аніж у червні торік.

За І півріччя 2011 року відбулося зростання не лише обсягів виробництва продукції, а й її реалізації – на 12 відсотків. За словами Володимира Лукіянчука, ця тенденція спостерігається на всіх ринках збуту: як на традиційних для підприємства українському та російському, так і країн далекого зарубіжжя. Системним є постачання техніки “Червоної зірки” в Румунію, Литву, триває наполеглива робота червонозорівців над тим, аби завоювати ринки Польщі та Угорщини. Володимир Олександрович розповів також, що “Червона зірка” – активний учасник міжнародних агропромислових виставок: у першому півріччі нинішнього року підприємство взяло участь у семи міжнародних виставках в Україні, Росії, Болгарії, Литві та Сербії.28 серпень 2011 - 23:04
Олександр (вст)

Червона зiрка добре, тут була рецензiя
http://topwatch.com.ua

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42753 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua