МЕНЮ


19 грудень 2014 - 12:57

На подорожчання послуг з вивезення сміття дозволу не дали


Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради не дав згоди на підвищення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у Кіровограді, що надаються ТОВ “КАТП-1128" і ТОВ ”ЕКОСТАЙЛ", – до 1 квітня 2015 року вони залишаться незмінними.

Отже, мешканці міста сплачуватимуть, як і раніше, за послуги цих двох підприємств 8,41 гривні з особи у приватному секторі і 4,24 гривні у багатоквартирних будинках. Керівники ТОВ “КАТП – 1128” і ТОВ “ЕКОСТАЙЛ” очікували, щоправда, від виконкому дещо іншого рішення. Вони розраховували на поетапне збільшення тарифу з виходом у вересні 2015 року на рівні 10,27 – 7,16 гривні і 10,11 – 7,20 гривні відповідно. Секретар міської ради Іван Марковський наголосив, що обидва підприємства, коли зайшли на ринок сміттєпереробки у Кіровограді у 2009 році, брали на себе зобов’язання розвитку і модернізації полігону для захоронення побутових відходів. Але ні роздільний збір сміття, ні лінія по сортуванню відходів, ні сміттєпереробний завод в обласному центрі так і не з’явилися. Тому виконком дає керівникам підприємств час до 1 квітня наступного року, щоб вони спільно із засновниками запропонували нову стратегію розвитку системи збору і захоронення побутових відходів із чітким графіком її впровадження і фінансування. Тільки після цього може йти мова про перегляд тарифів.

* * *

Також члени виконавчого комітету не дали згоди на підвищення тарифу на послугу з централізованого водопостачання, яку надає Інгульська шахта ДП “Східний гірничо – збагачувальний комбінат” мешканцям Завадівки.

За розрахунками економістів підприємства, беззбитковий тариф мав бути не меншим, як 10,12 гривні за кубічний метр води.

– Такий високий тариф буде непідйомним для багатьох завадівців, які і без того зазнають незручностей від сусідства з шахтою, – зазначив секретар міської ради Іван Марковський. – На жаль, керівництво підприємства після нашої спільної зустрічі з мешканцями мікрорайону не захотіло шукати шляхи взаєморозуміння. Але позиція міської влади залишається незмінною: мешканці цієї частини Кіровограда мають сплачувати за водопостачання не більше, ніж в інших мікрорайонах міста, такий підхід є соціально справедливим.

* * *

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради, відповідно до тимчасового положення про порядок демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Кіровограда, прийняв рішення про демонтаж кіосків, павільйонів та інших малих архітектурних форм, незаконно встановлених на території міста.

Відповідно до протоколу комісії з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, під демонтаж потрапили пересувні вагони на вулиці Добровольського (між будинками № 13 та 15), з продажу кондитерських виробів на вулиці Жовтневої революції (біля будинку № 37/16), павільйони біля торговельного майданчика “Овочевий” на вулиці Героїв Сталінграда, 35 (павільйон “Пакети”, кіоск, кафе фаст-фуд “Шаурма”, пересувний вагон “Жива Риба” та кіоск “Тютюнок”).

У разі невиконання власниками (користувачами) тимчасових споруд даного рішення і приведення місць їх розміщення у належний стан з відновленням благоустрою, виконком доручив управлінню містобудування та архітектури міської ради організувати демонтаж самовільно встановлених МАФів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4989 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua