МЕНЮ


17 травень 2016 - 12:27

На порушника очікує штраф


А передував цьому допис Леоніда Лузана у Фейсбуку про те, що на вулиці Симона Петлюри знищено близько 20 дерев діаметром від 30 до 55 см і що ні міська влада, ні спецінспекція міської ради, на правоохоронці на розказане ніяк не реагують.
Із даного приводу «ВГ» звернулася до в. о. начальника спеціалізованої інспекції міської ради Олександра Брюховецького, аби з’ясувати, що ж скоїлося на названій вище вулиці. Олександр Григорович телефоном розповів, що 16 травня на вулицю Симона Петлюри прийшов інспектор спецінспекції й побачив на власні очі спиляні дерева. Йому не довелося вдаватися до досвіду Шерлока Холмса чи Еркюля Пуаро, бо до нього підійшов чоловік, який представився Віталієм Вязовцевим, і сказав, що то за його ініціативою зрізано дерева. У письмовому поясненні він розповів, що остерігався їх падіння на газову трубу, що знаходиться поруч. Дозволу на знесення дерев чоловік не мав, тож на його ім’я було складено адміністративний протокол про порушення правил благоустрою.
На наступному засіданні адміністративної комісії міської ради її члени розглянуть цей протокол і визначать розмір штрафу за незаконне вирубування дерев (він може складати від 340 до 1360 гривень).
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35162 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua