МЕНЮ


6 грудень 2010 - 10:42

На ринках Кіровоградщини розпочали роботу громадські приймальні


Приймальні пункти вже запрацювали на найбільших ринках Кіровограда: Колгоспному ринку (вул. 50 років Жовтня, 27), Центральному ринку (вул. Карла Маркса, 53).

Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області, дільничні інспектори міліції та співробітники служби внутрішньої безпеки приймають бізнесменів щовівторка з 9 до 12 години, щочетверга з 9 до 13 та щосуботи з 10 до 13 години. За підтримки адміністрації ринків підприємцям було доведено інформацію про початок роботи громадських приймалень та графіки прийомів правоохоронців. Наразі вирішується питання щодо відкриття подібних міні-приймалень на ринках та торгівельних майданчиках в усіх районних центрах області та Кіровограді.

Не залишаться поза увагою правоохоронців й інші повідомлення кримінального змісту, наприклад: здирництво, вимагання хабара, загроза фізичного впливу тощо. Згідно чинного законодавства звернення представників бізнесу розглядатиметься у десятиденний термін з обов’язковим інформуванням заявника про прийняте рішення.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37911 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua