МЕНЮ


14 квiтень 2014 - 15:40

На шляху до енергоефективності


Кіровоградська міська влада почала виконувати зобов’язання, взяті на себе, після приєднання до "Угоди мерів" – проекту Європейської комісії на підтримку сталого енергетичного розвитку міст, що зобов’язує її зосереджено працювати у напрямку енергозбереження та енергоефективності.

На цьому наголосив заступник міського голови Ігор Василенко на засіданні дорадчого комітету з питань підвищення енергоефективності у комунальній сфері міста.

– Такі дії є стратегічними і потребують певного часу для їх впровадження, – наголосив Ігор Василенко. – Нам необхідно до вересня 2014 року подати на розгляд сесії міської ради план сталого енергетичного розвитку Кіровограда до 2020 року, який буде спрямований на ефективне (раціональне) використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення їх споживання та втрат містом шляхом реалізації технічних, інноваційних рішень, створення економічно привабливих умов для інвестиційних проектів з енергозбереження.

Головна мета плану дій для сталого енергетичного розвитку – скоротити об’єм викидів вуглецю в атмосферу щонайменше на 20 відсотків до 2020 року.

На засіданні були також окреслені шляхи, якими Кіровоград буде рухатися до своєї мети. Це – підвищення енергоефективності використання енергетичних ресурсів та скорочення енергетичних витрат у господарстві міста, зменшення на постійній основі питомих витрат енергоносіїв, створення системи автоматизованого збору інформації, регулювання споживання теплової енергії, електроенергії, водопостачання, досягнення сучасного технічного, економічного, організаційного рівня енергозбереження в місті за рахунок системного і комплексного вирішення завдань.

Одночасно буде здійснений аналіз існуючого стану та розробка основних, найбільш ефективних напрямків міської політики з енергозбереження, обумовлено створення цілісної та ефективної системи міського управління енергозбереженням.

– У місцевому бюджеті цього року, – навів приклад Ігор Василенко, – закладені кошти для будівництва чотирьох автономних котелень в дошкільних навчальних закладах № 27 «Гномик», № 73 «Червона квіточка», № 31 «Берізка» та ДЮСШ № 2, можливим виглядає проведення теплосанації в дитячому будинку «Барвінок» та ДНЗ №1.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36932 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua