МЕНЮ


23 листопад 2012 - 14:03

На старті - пробне тестування


Як повідомив директор центру Анатолій Анісімов, усі охочі перевірити свої знання можуть пройти пробне тестування. Для цього з 1 по 30 листопада слід зареєструватися на сайті центру та обрати предмет і місце проведення пробного тестування. 23 березня 2013 року пройде пробне тестування з української мови і літератури; англійської, німецької, французької або іспанської мов (за вибором); біології, фізики, російської мови, а також всесвітньої історії. 30 березня – пробне тестування з історії України, математики, хімії, географії, а також світової літератури.

Для "ВГ" докладніше про перебіг пробного тестування та основну сесію ЗНО розповіла заступник директора з питань моніторингу якості освіти Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Антоніна Кендюхова. За її словами, під час пробного тестування можна буде скласти один або два іспити (вартість одного – 89 гривень, які потрібно сплатити в банку за квитанцією, її зразок розміщено на сайті Одеського центру). Уся процедура пробного тестування (включно з тестовими зошитами) ідентична до основної сесії ЗНО, тому, наголосила Антоніна Анатоліївна, варто брати в ньому участь, аби вже під час основної сесії ЗНО не витрачати часу на з’ясування якихось дрібниць. Після складання пробних іспитів їх учасники отримуватимуть як свої тестові зошити, так і відповіді на завдання. Тому зможуть оцінити, наскільки вони є готовими до складання ЗНО.

Для всіх цьогорічних учасників пробного тестування (в області на даний час для участі в ньому зареєструвалися 1,5 тисячі осіб) Одеський центр підготував своєрідний бонус: вони на його сайті в режимі реального часу зможуть виконувати тестові завдання й проходити міні-тренінги з підготовки до ЗНО. Ще одна новація полягає в тому, що учасники пробного тестування після його проведення матимуть можливість внести свої відповіді на власну електронну сторінку й передати ці дані на сайт Одеського центру. Отримавши результати пробного ЗНО від певної кількості його учасників, фахівці центру визначать рейтингове місце кожного з учасників за 200-бальною шкалою.

Додаткову інформацію стосовно пробного тестування можна отримати за телефонами: (048) 784-69-95, (048) 784-89-36, (0522) 22-37-12, а також за електронною адресою: www.test-center.od.ua.

Як повідомила Антоніна Кендюхова, реєстрація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua) охочих вступати 2013 року до вищих навчальних закладів триватиме від четвертого січня і до п’ятого березня наступного року включно. Іспити відбватимуться в такі дні і з таких предметів: 3 червня – хімія; 5–6 червня – українська мова і література; 8 червня – іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) (на вибір); 10 червня – російська мова; 12–13 червня – математика; 15 червня – географія; 17 червня – всесвітня історія; 19–20 червня – історія України; 22 червня – фізика; 25 червня – біологія; 27 червня – світова література (предмет, уведений уперше до ЗНО). До сьомого липня всі учасники зовнішнього незалежного оцінювання отримають свої результати.

Додаткову сесію ЗНО буде проведено впродовж 4–11 липня лише в містах, де знаходяться регіональні центри оцінювання якості освіти (Кіровоградщина разом з Одеською та Миколаївською областями входить до району обслуговування Одеським центром). Взяти участь у додатковій сесії ЗНО зможуть лише ті особи, які з об’єктивних причин не з’явилися на основну (і документально підтвердять ці причини). Ідеться, передусім, про хвороби, непереборні обставини, смерть рідних тощо.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39326 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua