МЕНЮ


24 травень 2019 - 12:20

На сторожі благоустрою та чистоти


Успішно трудяться працівники комунальних підприємств Кропивницького «Універсал 2005» та «Благоустрій». Треба було терміново прибрати сміття, нанесене дощовими потоками після потужних злив. Так, дві «універсалівські» прибиральні машини “Глобус” чистили вулиці у центральній частині міста, а також вулиці Бобринецький шлях, Верхня Биківська, Архітектора Паученка та інші.

Ліквідовувалися ями на дорожньому покритті проспекту Університетському, а провулок Якимівський дочекався своєї черги на грейдерування. Крім того, на вулиці Яновського комунальники замінили кришки каналізаційних люків.

Не пасуть задніх і працівники КП «Благоустрій», які продовжують висаджувати квіти на клумбах обласного центру, зокрема черга дійшла до вулиць Кавалерійської, Дворцової та парку Ковалівського. Займалися вони і покосом трави на вулицях Вокзальній, Ганни Дмитрян, по провулку Училищному, на набережній Інгулу та у сквері Покровському. Також робітники підприємства доглядають за нещодавно висадженими деревами, попри часті дощі мало не щодня їх поливають та розпушують грунт, дбайливо облаштовують квітники на Фортечних валах, у центральній частині міста та у житлових мікрорайонах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37506 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua