МЕНЮ


2 липень 2018 - 11:03

На усіх зупинках до дня міста наведуть лад


Усі зупинки громадського транспорту в Кропивницькому слід обстежиити і проінвентаризувати. Таке доручення міський голова Андрій Райкович дав місяць тому, а у понеділок на апаратній нараді звернув увагу виконавців на необхідність швидшого їх благоустрою.
– Сьогодні у Кропивницькому зареєстровано 324 зупинки, – зазначив очільник міста. – Більшість із них поки що без господаря, але і ті, що перебувають на балансі, не завжди мають привабливий вигляд. Порядок на них наводиться хаотично. Необхідно оперативно обстежити зупинки, визначити обсяги робіт, профінансувати і виконати їх до Дня міста. Контролюватиму стану зупинок особисто, попереджаю про це.
Кожна автобусна зупинка має бути, перш за все, зручною для пасажирів, наголосив міський голова. Вони повинні бути з дахом, лавочкою та урною для сміття. На зупинках слід своєчасно прибирати та належним чином утримувати бордюрну частину. Крім того, скрізь мають бути встановлені інформаційні покажчики з графіками руху автобусів і тролейбусів. Для оперативнішого наведення ладу на зупинках очільник міста доручив звернутися до керівників підприємств, установ та організацій, біля територій яких облаштовані зупинки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3397 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua