МЕНЮ


3 липень 2020 - 09:00

На Великій Балці відремонтують майданчик


Секретар міської ради Андрій Табалов зустрівся з жителями мікрорайону Велика Балка, що в Кропивницькому, щоб обговорити ремонт дитячого майданчика по вул. Світлій, який кілька років тому він встановив за власний кошт.

До Табалова звернулась місцева жителька, стурбована станом дитячого майданчика, на якому через активні ігри малечі та вечірні посиденьки підлітків пошкоджено багато елементів. Зокрема, сходинки на гірці, амортизаційна гума на гойдалках, від каруселі та лавки взагалі лишились тільки штирі.

– Протягом кількох останніх років кандидатами і депутатами по місту було встановлено чимало дитячих та спортивних майданчиків, але ними, на жаль, ніхто не опікується. Все частіше лунають нарікання як міського голови, так і мешканців міста, що їх ніхто не доглядає, не лагодить, – зауважив Андрій Табалов. – Я про свої майданчики не забув, я ними опікуюсь постійно. От і сьогодні з мешканцями обговорили, що треба відремонтувати, що полагодити, а що – демонтувати. Після наведення тут ладу разом з дітками розфарбуємо майданчик, як їм захочеться, зробимо його нестан- дартним та унікальним. І дітям буде цікаво проявити свою фантазію, і цінуватимуть потім свій труд — не ламатимуть гойдалки та лавки.

Після обговорення було вирішено замінити аварійну гірку, гойдалки, встановити пісочницю з дашком та лавку. Всі роботи виконуватимуться за власні кошти Андрія Табалова. Відремонтувавши, майданчик передадуть на баланс управлінню молоді та спорту міської ради. Андрій Табалов переконаний, що технічні огляди і ремонти дитячих та спортивних майданчиків повинні виконуватись систематично, а тому відповідальність за їх належне утримання має взяти на себе міська влада.

Також мешканці розповіли Андрію Табалову, що у майбутньому хочуть поділити майданчик на кілька зон, щоб окремо мали змогу гратися дітки віком від 1 до 5 років, окремо – діти 10-15 років, та створити зону відпочинку для підлітків. А також місцеві пропонують розширити територію майданчика, поставити навколо паркан, зробити освітлення та встановити камери відеоспостереження.

– Всі ваші побажання щодо облаштування майданчика можна реалізувати в рамках конкурсу міських ініціатив “Громадський бюджет”. Вам необхідно написати свій проєкт і подати його на конкурс, – запропонував секретар міської ради. – Тут грається багато дітей з усього мікрорайону, тому і проголосувати за вашу ініціативу повинно чимало людей. Я також підтримаю ваш проєкт і заклика- тиму за нього голосувати.

Крім того, Андрій Табалов звернувся до керівництва поліції з проханням посилити патрулювання вул. Світлої, оскільки у вечірній час на майданчику збирається молодь, тут розпивають алкогольні напої.

– Поліція повинна зайнятись цим питанням, ми їй довіряємо. Тому найближчим часом на окрузі відбудеться зустріч дільничного офіцера поліції з місцевими мешканцями. А у вечір п’ятниці необхідно організувати рейд з виявлення “відпочиваючих” і провести з ними виховну роботу, – зазначив Андрій Табалов.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3623 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua