МЕНЮ


1 травень 2014 - 15:40

На Всеукраїнському конкурсі токарів кіровоградці вибороли "золото" і "срібло"


23 – 24 квітня у Кіровограді на базі машинобудівного коледжу Національного технічного університету відбувся другий Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед студентів вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації за професією "Токар".

Цей конкурс проходив за підтримки міського голови Олександра Саінсуса та найбільших машинобудівних підприємств Кіровоградщини – заводів "Червона зірка" та "Гідросила".

Позмагатися у токарній майстерності в Кіровоград приїхали студенти з навчальних закладів Черкас, Запоріжжя, Сміли, Кривого Рогу, Полтави, Жовтих Вод, Дрогобича. Конкурс складався з двох етапів – теоретичного і практичного. Теоретичні завдання включали в себе відповіді на запитання з фахових предметів, а практичні – роботу за верстатами й виготовлення деталі. Крім конкурсної програми, організатори заходу порадували учасників і культурним відпочинком: для студентів-токарів були організовані екскурсії містом, до музею братів Ельворті. Окремим пунктом програми стали екскурсії на машинобудівні підприємства Кіровограда – "Червону зірку" і "Гідросилу".

Підсумки конкурсу оголошувалися у приміщенні міської ради. Учасників заходу привітав заступник міського голови Вадим Дрига та вручив представникам навчальних закладів подяки за підготовку висококваліфікованих спеціалістів з технічних дисциплін. Всім учасникам конкурсу організатори вручили дипломи і подяки, а переможцям – цінні подарунки.

Перше місце посів студент Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ – Павло Мустафін. Друге місце дісталося Олексію Новікову з Черкаського політехнічного технікуму, а третє у напруженій боротьбі виборола також кіровоградка Маргарита Сайко.

Цікавою концертною програмою вітали учасників конкурсу кіровоградські студенти, а на завершення на добру пам’ять про нашу малу батьківщину подарували їм пісню про Кіровоградщину.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41618 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua