МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:52

На вулиці Семена Тютюшкіна відновили роботи з капітального ремонту дороги


Капремонт дорожнього покриття на вулиці Семена Тютюшкіна в Кропивницькому розпочали на початку липня, але за тиждень припинили через позицію кількох жителів вулиці.
Люди мотивували свій протест тим, що не хочуть широкої дев’ятиметрової дороги. На зустріч з місцевими мешканцями виїжджав заступник міського голови Олександр Мосін. З рулеткою в руках він виміряв ширину проїжджої частини, аби довести, що ніхто дев’ятиметрову дорогу на Семена Тютюшкіна не будуватиме. Згідно з проектом, її ширина складає сім метрів.
Люди заспокоїлися, і вже на названій вулиці активно працює дорожня техніка. Головний інженер підрядної організації Андрій Зайченко розповів, що ремонтом дороги не обмежаться.
– Після того, як ми влаштуємо асфальтобетонне покриття, перейдемо до облаштування заїздів у двори і тротуарів з використанням якісної тротуарної цегли, – зазначив Андрій Зайченко.
Житель вулиці Володимир Кацун задоволений тим, що на ній відбувається: чоловік усе життя тут прожив і мріяв, щоб дорогу заасфальтували.
– Я п’ятдесят років писав листи, виступав на телебаченні, на радіо, куди тільки не писав, щоб нам дорогу зробили! Я тільки за, руками й ногами. Те, що тут тимчасово пилюка, – нічого, перетерпимо. Головне, що для наших дітей буде зручно і на велосипедах кататись, і просто ходити, – наголосив Володимир Кацун.
Підрядники запевнили, що роботу на дорозі виконають до кінця року, після чого здадуть її в експлуатацію.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43162 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua