МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:47

На вулицях Кіровограда чергуватиме муніципальний патруль


З ініціативою створення муніципального патруля, який виходитиме на чергування з п’ятого травня, виступила міська влада. Про це на прес-конференції заявив заступник міського голови Сергій Васильченко.

– До складу патруля входитимуть два працівники міліції, по одному представнику спецінспекції, міської дружини, управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, а також будуть долучатись і представники управлінь містобудування та архітектури, земельних ресурсів, працівники ветеринарної міліції тощо, – повідомив журналістам посадовець. – Завдання патруля – припинення порушень санітарно-епідеміологічних норм, громадського порядку та морально-етичної поведінки, випадків вандалізму, руйнування пам’яток культурної спадщини, плюндрування архітектурно-культурних цінностей місцевого і державного значення.

В ході цієї роботи дуже важлива підтримка міліції, про що правоохоронці вже заявили. Адже саме вони мають право встановлювати особи людей, які, наприклад, здійснюють несанкціоновану торгівлю. У працівників управління торгівлі таких повноважень немає, і коли у рейди виходить комісія у складі працівників міської ради, люди собі дозволяють вчиняти до посадовців, м’яко кажучи, недружні дії. А за наявності у патрулі міліціонерів буде простіше встановлювати особу порушника та складати на нього акти.

Відпрацьовуватиметься все місто в цілому, але особливо ті об’єкти, які вже набули недоброї слави, – стихійні базари на Ковалівці, біля Центрального ринку, ринку “Жемчуг” на вулиці Космонавта Попова тощо. Буде розроблено графік чергування, але сталою залишиться кількість учасників патруля. Вони виходитимуть тричі на тиждень. Перший тиждень – понеділок, середа, п’ятниця. А наступного тижня – вівторок четвер, субота. Патрулювання відбуватиметься і у вечірній час. Але тоді буде трохи інша специфіка. Якщо удень патруль буде боротись, наприклад, із несанкціонованою торгівлею, то увечері акцент робитиметься на забороні торгівлі алкоголем. Також патрульні звертатимуть увагу на роботу розважальних закладів. У нас більшість розважальних закладів не закривається “до останнього клієнта”, хоча всі отримували дозволи працювати до 23-ї години.

А ще Сергій Васильченко висловив сподівання, що до чергувань муніципального патруля активно долучаться представники громадських організацій, новостворених формувань з охорони громадського порядку та інші кіровоградці з активною життєвою позицією.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38812 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua