МЕНЮ


3 серпень 2018 - 10:14

На залізничних коліях у Кіровоградській області загинуло двоє людей


Про це повідомив виконуючий обов’язки головного інженера відокремленого підрозділу «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» Андрій Барахтенко на засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
За його словами, на Кіровоградщині, від початку цього року внаслідок наїзду залізничного транспорту четверо громадян отримали травми різного ступеня тяжкості, у двох випадках із летальними наслідками.
Андрій Барахтенко наголосив, що головною причиною, що призводить до травмування і загибелі людей, є нехтування правилами безпеки на залізничному транспорті. Найбільш поширенні порушення – ходіння по залізничних коліях, перехід перед рухомим складом у безпосередній близькості, прослуховування музики у навушниках при знаходженні на коліях.
Посадовець повідомив, що у поточному році працівниками Знам’янської дирекції залізничних перевезень було здійснено 12 рейдів по перевірці правил утримання переїздів та виконання водіями автотранспорту правил по їх проїзду, Наразі, в області триває місячник профілактично-роз’яснювальної роботи серед населення щодо запобігання травматизму на залізничному транспорті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.32531 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua