МЕНЮ


20 квiтень 2012 - 13:37

На засіданні міськвиконкому


Розглянувши звернення громадської організації "Спілка воїнів запасу прикордонних військ "Кордон" про встановлення пам’ятника прикордонникам у Сквері прикордонників на розі вулиць 50 років Жовтня та Глінки в Кіровограді з благоустроєм прилеглої території, виконком міської ради на своєму засіданні у вівторок вирішив дати на це дозвіл. Також ухвалене рішення про встановлення символічного обеліску на меморіальному комплексі "Фортечні вали" Герою Соціалістичної праці Семену Тютюшкіну.

* * *

Враховуючи систематичне порушення перевізником ПП "Укравтоінвест" умов договору на перевезення пасажирів у режимі маршрутного таксі за маршрутом №50, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вирішив розірвати договір із вищезгаданим перевізником на обслуговування цього маршруту.

За інформацією начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Ольги Гонтарь, неодноразовими перевірками встановлено, що підприємством ПП "Укравтоінвест" систематично порушуються умови договору в частині визначеної кількості транспортних засобів на даному маршруті. Так, пунктом 2.1 Договору за маршрутом № 50 "Вул. Генерала Жадова – Лісопаркова" визначено марку транспортних засобів типу ГАЗ у кількості 20 одиниць. Фактично щоденно на маршруті працюють 40 автомобілів. Інтервал руху становить одну хвилину, а подекуди його взагалі немає. Велика кількість транспортних засобів на маршруті значно перевантажує центральну частину міста, водії з метою наповнюваності салонів вдаються до шалених гонок, чим порушують безпеку руху. Крім цього, збільшення кількості транспортних засобів на маршруті знижує його рентабельність і, як наслідок, підвищує собівартість перевезень з подальшим підвищенням тарифу на проїзд.

На вищезгадані порушення вказувалося і у приписі знам’янського транспортного прокурора та у листах начальника територіального управління Головавтотрансінспекції в Кіровоградській області. Міська влада неодноразово зверталася до підприємства з вимогою усунути порушення, але ПП "Укравтоінвест" на це не реагує, зауважила Ольга Гонтарь. Щодо подальшої долі маршруту №50, начальник управління повідомила, що, за пропозицією профільної депутатської комісії, маршрут планується подовжити до селища Молодіжного і, відповідно до чинного законодавства, внести його у реєстр під іншим номером для обслуговування тимчасовим перевізником. Відповідний проект рішення виконавчого комітету міської ради вже підготовлений.

Виконком прийняв також рішення розірвати договірні стосунки в односторонньому порядку з іншим перевізником – ТОВ "Лайт", який здійснював перевезення пасажирів на автобусному маршруті в м. Кіровограді у режимі маршрутного таксі за маршрутом № 118. Як повідомила Ольга Гонтарь, у даному випадку з дванадцяти одиниць транспорту на маршруті працювали лише три. Міськвиконком доручив профільному управлінню вирішити питання щодо призначення тимчасового перевізника за міським автобусним маршрутом № 118 "Вул. Степана Разіна (В. Балка) – мікрорайон Ковалівка".

Також ухвалено рішення тимчасово затвердити міський автобусний маршрут загального користування № 7 "Облонкодиспансер – Лісопаркова". Згодом за результатами його функціонування буде прийнято рішення, чи діятиме він надалі постійно, чи буде закритий як такий, що не користується попитом.

На цьому ж засіданні для ПАТ "Автобусний парк" 13527 встановлено вартість місячних проїзних квитків на проїзд в автобусах звичайного режиму руху в розмірі 120 гривень.

* * *

Враховуючи громадський резонанс, викликаний переобладнанням та переплануванням квартири в будинку по вулиці Дворцовій, 35/29 і задовольняючи протест прокурора міста Кіровограда від 30.03.2012 року на дозвіл управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради від 10.11.2011 року на переобладнання й перепланування квартири №9 в житловому будинку по вул. Леніна, 35/29 (нині – Дворцовій) з будівництвом балкона, виконком міської ради своїм рішенням скасував відповідний дозвіл управління містобудування та архітектури міської ради.

* * *

За мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з фашистськими загарбниками у відстоюванні свободи і незалежності Вітчизни, та вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вирішив нагородити відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради “За заслуги” ІІ ступеня Анатолія Тарасова, члена Спілки учасників бойових дій і ветеранів військової служби м. Кіровограда
З нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, враховуючи подання громадських організацій ветеранів міста, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення про надання грошової допомоги 57 ветеранам Великої Вітчизняної війни на загальну суму сімнадцять тисяч сто гривень.

Також вирішено нагородити відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради “За заслуги” І ступеня Миколу Кравченка, директора обласної філармонії, та відзнакою “За заслуги” ІІ ступеня – художнього керівника народного художнього колективу України театру танцю “В гостях у казки” школи естетичного виховання Новенської селищної ради міста Кіровограда Ірину Русул.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38536 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua