МЕНЮ


15 березень 2013 - 14:54

На засіданні міськвиконкому


Опалювальний сезон у Кіровограді припиняється з моменту перевищення середньодобової температури повітря більш ніж вісім градусів тепла протягом трьох діб, але не пізніше 15 квітня 2013 року. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради.

Як повідомив начальник головного управління ЖКГ міської ради Олександр Хачатурян, відповідно до прийнятого рішення, ДП “Кіровоградтепло” та КП “Теплоенергетик” дозволяється припинити теплопостачання загальноосвітнім навчальним закладам з 30 березня 2013 року в зв’язку з початком шкільних канікул та недостатнім забезпеченням кошторисних призначень для оплати за теплопостачання. Виконком підтримав пропозицію депутата міської ради Павла Топчія не припиняти теплопостачання в дитячо-юнацьких спортивних школах та закладах позашкільної освіти, де діти будуть займатися впродовж шкільних канікул.

* * *

Виконком вирішив нагородити відзнакою “За заслуги” ІІ ступеня начальника відділу управління Служби безпеки в Кіровоградській області полковника Костянтина Ткаченка за вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку, захист державних інтересів України, високий професіоналізм та з нагоди 21-ї річниці від дня створення Служби безпеки України.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40417 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua