МЕНЮ


28 липень 2018 - 07:00

На засіданні міськвиконкому


Рішення про створення в місті комунального закладу «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр» прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради 24 липня цього року.
За словами керівника відділу культури і туризму Анни Назарець, комунальний заклад «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр» є об’єднанням міських художніх, творчих колективів, що становлять структурно цілісний заклад, який діятиме з метою створення умов для самодіяльної творчості, формування громадської думки, духовного розвитку, задоволення культурних потреб і організації відпочинку кропивничан.
До КЗ «ККДЦ» входитимуть такі структурні підрозділи, як будинок культури Масляниківки, міський професійний духовий оркестр, муніципальний камерний хор та народний хор «Ветеран».
– Основним завданням КЗ «ККДЦ» є розвиток культурно-дозвіллєвої діяльності в обласному центрі, організація та підготовка культурно-виховних, розважальних, мистецьких, культурологічних заходів для різних категорій мешканців міста, – зазначила Анна Назарець. – Центр стане підтримкою творчих колективів та аматорських об’єднань, творчих обдарувань міста. Тут займатимуться організацією культурно-дозвіллєвих заходів для підприємств, організацій, закладів, установ та проводитимуть міські масові заходи, свята з різноманітної культурно-просвітницької тематики.
* * *
Членам сімей загиблих, військовополонених, зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків у зоні АТО з нагоди Дня незалежності України виплатять матеріальну допомогу.
По дві тисячі гривень виплатять 57-ми сім’ям, усього – 114 тисяч гривень. Також під час засідання члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 53-м учасникам антитерористичної операції, які є мешканцями обласного центру, у сумі три тисячі гривень кожному на загальну суму 159 тисяч гривень.
* * *
Виконавчий комітет міської ради встaновив тaрифи нa необхідний мінімaльний перелік окремих видів ритуальних послуг, що надається ФОП Федішов І.В.
Так, оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання коштуватиме 4,5 гривні, а свідоцтва на поховання коштуватиме 3 гривні.
Копання могили 1,6м/2,0м/1,0м у ручний спосіб, опусканням труни із тілом померлого в могилу, закопуванням та формуванням намогильного насипу, коштуватиме 1108,48 гривні взимку, а влітку – 573,04 гривні.
Копання ширшої могили: 2,2м/2,0м/1,0м із такими самими роботами буде коштувати 1511,24 гривні у зимовий період, а в літній – 752,17 гривні.
Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу 1,6 м/1,5 м/ 1,0 м обійдеться в 1038,05 гривні взимку, 594,17 гривні влітку.
Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу 2,2 м/1,5 м/1,0м коштуватиме 1330,11 гривні у зимовий період та 779, 92 гривні влітку.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23867 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua