МЕНЮ


12 березень 2010 - 08:27

НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ


Обслуговуватиме водоканал

На прохання кількох житлово-будівельних кооперативів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків виконком Кіровоградської міської ради дав згоду на безкоштовне прийняття до комунальної власності територіальної громади Кіровограда зовнішніх мереж водопроводу та каналізації. Їх буде передано на обслуговування КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство".

Узяти участь у громадських слуханнях силоміць не примусиш

Прокурор міста направив протест на рішення виконкому Кіровоградської міської ради щодо встановлення тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій для КРЕПу №10. Як пояснила на засіданні виконкому заступник директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко, прокуратура побачила порушення законодавства в тому, що комунально-ремонтне експлуатаційне підприємство начебто не провело перед цим громадські слухання. Проте начальник КРЕПу Сергій Гресько категорично відкидає ці звинувачення. За його словами, громадські слухання було проведено 9 липня, напередодні на дверях під’їздів кожного із будинків були розвішані оголошення про збори. Однак силоміць взяти у них участь не примусиш – хтось сам не захотів, хтось не зміг прийти, а тепер ці люди пишуть скарги в різні інстанції, зауважив Сергій Гресько.

– Скаржиться в основному один мешканець, який відразу сказав: я доб’юся того, аби тариф був скасований, – зауважив начальник КРЕПу. – Мене тим більше це дивує, що тариф по багатьох будинках збільшився лише на кілька копійок за квадратний метр, а по деяких – навіть трохи зменшився, оскільки по окремих багатоповерхівках жителі на зборах відмовилися від тієї чи іншої послуги. Після проведення слухань ще місяць приймалися зауваження та пропозиції.

Заступник міського голови – директор департаменту житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко звернув увагу на те, що постановою Кабінету Міністрів не визначено, за умови наявності якого відсотка мешканців вважати, що громадські збори були проведені, тобто відсутність навіть одного мешканця може поставити під сумнів їх легітимність. У той же час зрозуміло, що з об’єктивних причин забезпечити стовідсоткову явку на збори всіх мешканців практично неможливо. А заступник міського голови – директор адміністративного департаменту Леонід Щербина висловив думку, що, мабуть, у жодній цивілізованій країні громадські слухання з приводу тарифів не проводяться, адже це – суто економічне питання. Єдине, про що може йтися на таких зібраннях, – про визначення кількості послуг, які надаватимуться жителям, а аж ніяк не про арифметичні розрахунки. Урешті-решт, члени виконкому, зваживши всі аргументи, вирішили відхилити протест прокурора.

Олена КОЛЕСНИКОВИЧ
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.66523 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua