МЕНЮ


30 квiтень 2010 - 08:32

НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ


Тварини житимуть за правилами

Департамент житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради розробив правила утримання домашніх тварин. Минулого понеділка члени виконкому погодили проект цього документа як регуляторний акт – тепер він має пройти процедуру обговорення, потім, після внесення всіх пропозицій, урахування зауважень, буде погоджений як остаточний варіант і винесений на розгляд Кіровоградської міської ради. Як зазначив на засіданні виконкому директор департаменту – заступник міського голови Віктор Кухаренко, вищезгадані правила розроблені, аби врегулювати відносини у сфері поводження з домашніми тваринами, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану території, зменшення кількості бродячих собак й таке інше. У правилах передбачені вимоги до власників домашніх тварин щодо їх утримання, порядок реєстрації, правила вигулу собак.

Із текстом проекту регуляторного акта ви можете ознайомитися в наступному номері "Вечірньої газети" (№19 від 7 травня 2010 року). Зокрема, ви дізнаєтеся, яку максимальну кількість тварин у разі затвердження правил можна буде тримати в своїй квартирі, де дозволятиметься вигулювати своїх домашніх улюбленців без ризику бути оштрафованим, чи треба буде брати із собою на прогулянку, як, наприклад, у Німеччині, пакет та совок, і ще багато іншої інформації.

Меморіальна дошка – на честь Героя

Відповідно до рішення виконкому Кіровоградської міської ради, незабаром буде відкрито меморіальну дошку Герою Радянського Союзу Дмитру Семенову. Її встановлять на фасаді будинку по вулиці 50 років Жовтня, 24-а.

Пізно схаменулися

Ще кілька місяців тому багатьом і на думку не спадало скаржитися на рішення адміністративної комісії виконкому Кіровоградської міської ради щодо стягнення штрафу за порушення правил благоустрою – санкції були настільки мізерними, що простіше було заплатити гроші, ніж сперечатися. Однак після того, як, відповідно до змін у законодавстві, розмір штрафів збільшили майже у двадцять разів, порушники почали оскаржувати рішення комісії. П’ять таких скарг, зокрема, було винесено на минуле засідання виконкому міської ради. Прикметно, що абсолютна більшість скаржників участі в засіданні адмінкомісії не брали і вирішили опротестовувати її рішення уже після того, як дізналися, що їм треба сплатити за порушення правил благоустрою більше 800, а то й тисячі гривень. Частина з них – підприємці, які допустили засмічення прилеглих територій, дехто систематично викидав сміття просто неба. Члени виконкому їхні скарги не задовольнили, порадивши скаржникам, якщо вони не згодні із цими рішеннями, звертатися до суду. Загалом же, напевне, з огляду на великі штрафи, окремим кіровоградцям треба не скарги писати, шукаючи собі виправдання, а дотримуватися правил – дешевше буде.

Боротимуться зі стихійною
торгівлею разом


Виконком Кіровоградської міської ради погодив проект рішення Кіровоградської міської ради про підпорядкування міської дружини спецінспекції. Як зазначив кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, за дорученням якого було розроблено проект рішення, це дозволить підвищити ефективність роботи міської дружини, консолідувати зусилля дружинників та інспекторів для боротьби зі стихійною торгівлею, у контролі за дотриманням правил благоустрою й таке інше.

Схема руху транспорту 1 травня

Першого травня 2010 року в Кіровограді в центрі проводитимуться заходи з нагоди Дня солідарності трудящих – демонстрація та мітинг на площі Богдана Хмельницького. У зв’язку з цим змінено схему руху транспорту в центральній частині міста. Так, відповідно до рішення виконкому Кіровоградської міської ради, буде заборонено рух транспорту з 9.00 до 10.40 по вулиці Карла Маркса від проспекту Комуністичного до провулку Василівського, з 10.20 до 11.30 – по вулиці Преображенській від вулиці Карла Маркса до вулиці В’ячеслава Чорновола, на період проведення мітингу частково заборонено рух транспорту по площі Богдана Хмельницького, а саме: з боку Будинку побуту "Інгул" від вулиці В’ячеслава Чорновола до вулиці Островського.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39841 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua