МЕНЮ


6 червень 2015 - 22:10

На засіданні міськвконкому


Міська влада виконує взяті на себе обов’язки щодо організації допомоги родинам учасників АТО.

На засіданні виконавчого комітету міської ради, відповідно до Порядку надання щомісячної адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції в східних областях України та сім’ям загиблих, які є мешканцями Кіровограда, для вирішення соціально-побутових питань 27 родинам загиблим та 928 учасникам АТО було надано таку щомісячну матеріальну допомогу у сумі 200 гривень кожному, а з першого жовтня по 31 грудня – 500 гривень.

* * *

Враховуючи зростання собівартості перевезень, виконавчий комітет міської ради встановив із 15 червня 2015 року вартість разового проїзду одного пасажира у міському електричному транспорті Кіровограда для ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” у розмірі 2 гривні 50 копійок.

Умови проїзду в міських тролейбусах пільгових категорій громадян не будуть змінені, принаймі до кінця року, зазначив на засіданні виконавчого комітету начальник управління розвитку трангспорту та зв’язку міської ради Микола Цирфа.

* * *

У Кіровограді розпочинається капітальний ремонт однієї із найпроблемніших ділянок мережі теплопостачання: магістрального трубопроводу діаметром 800 мм на вулиці Київській.

Наполеглива позиція міської влади дозволила залучити для реконструкції тепломереж сім мільйонів гривень з державного бюджету. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.

У міському бюджеті буде передбачено співфінансування проекту ремонту тепломереж у розмірі 700 тисяч гривень.

Крім того, ремонтні бригади КП “Теплоенергетик” працюватимуть на не менш складних відтинках теплотраси – на вулицях Гагаріна і Чорновола. Аварійні ситуації на цих ділянках становили левову частку поривів мереж теплопостачання комунального підприємства у попередньому опалювальному сезоні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35889 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua