МЕНЮ


28 лютий 2020 - 11:12

На засіданні виконавчого комітету


Дві тисячі гривень отримає з нагоди 101-ї річниці з дня народження кропивничанка-довгожителька Любов Савченко. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

Також члени виконавчого комітету погодили надання одноразової матеріальної допомоги 242 кропивничанам на лікування, придбання продуктів та поховання близьких родичів на загальну суму понад 221 тисячу гривень.

* * *

Більше адміністративних послуг зможуть отримувати кропивничани у міському центрі надання адміністративних послуг. Відповідне рішення одноголосно підтримав виконавчий комітет міської ради Кропивницького.

– Тут можна буде здійснювати державну реєстрацію народження, реєстрацію та розірвання шлюбу, реєстрацію зміни імені та вносити зміни до актових записів цивільного стану, поновлювати їх і анульовувати, – зазначив директор департаменту надання адміністративних послуг Сергій Коваленко.

Нові послуги стануть доступними після того, як державні реєстратори пройдуть навчання.

* * *

Виконавчий комітет відмовив супермаркету «Маркетопт» у розміщенні зовнішньої реклами на фасаді будівлі магазину на вулиці Космонавта Попова.

– Треба запросити керівництво мережі «Маркетопт» до нас, тому що є до них багато запитань. Це – продаж товарів без фіскальних чеків, відсутність діалога з міською владою. Після того, як вирішаться всі питання, будемо рекламувати цю мережу, – пояснив Андрій Райкович
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25487 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua