МЕНЮ


28 сiчень 2019 - 09:30

На засіданні виконкому


Нагороди – кращим

З нагоди 80-річчя утворення Кіровоградської області відзнакою міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено члена громадської спілки «Патріот» учасника антитерористичної операції Віктора Колінька та проректора з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка доктора філологічних наук професора Сергія Михиду. Таке рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету.

Квартири сиротам купуватимуть і надалі

Сім квартир сиротам планується придбати протягом нинішнього року. Про це йдеться у погодженому на засіданні виконавчого комітету міської ради проекті рішення «Про затвердження програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2019–2021 роки».

– Для виконання цієї програми державним бюджетом для міста Кропивницького передбачено три мільйони 204 тисячі гривень, – зазначила начальник управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська. – Відповідна сума буде виділятись і у наступні роки, тож, думаю, нам повністю вдасться вирішити проблему із житлом для успішної соціалізації молоді, яка не має батьків. За кошти ж міського бюджету ми проведемо теплосанацію та утеплення приміщень дитячих будинків сімейного типу.

Зросли тарифи на тепло

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про встановлення ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послугу з централізованого опалення.

Основними причинами підняття тарифу директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та інвестицій – начальник управління економіки Андрій Паливода назвав зростання ціни на газ, електрику і пально-мастильні матеріали.

Отже, для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії новий тариф становитиме – 2129,08 гривень/Гкал, для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 54,25 гривні за квадратний метр.

Для бюджетних установ та інших споживачів тариф становитиме 2156, 40 гривні/Гкал.

Варто зазначити, що у вересні виконком затвердив тарифи для абонентів підприємства на рівні 1852,72 гривні/Гкал – для будинків з лічильниками і 47,21 гривні за квадратний метр – для будинків без лічильників.

Мурал на Попова

Незабаром у місті з’явиться перший мурал. На це у «Програмі розвитку культури та туризму в м.Кропивницькому на 2017–2020 роки», відповідно до погоджених виконкомом міської ради змін, передбачено 150 тисяч гривень.

Як зазначила начальник управління культури та туризму міської ради Анна Назарець, мурал намалюють на одному з будинків на вулиці Космонавта Попова.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua