МЕНЮ


26 квiтень 2019 - 10:15

На засіданні виконкому


Нададуть матеріальну допомогу

Рішення про надання одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету шістдесятьом учасникам АТО та операції об’єднаних сил прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького 23 квітня.

Як повідомила начальник управління соціальної підтримки населення міськради Юлія Вовк, 180 тисяч гривень передбачено на виконання заходів з реалізації комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, операції об‘єднаних сил в східних областях України та членів їхніх сімей на 2017 – 2019 роки.

Також виконавчий комітет погодив рішення про надання одноразової адресної грошової допомоги за депутатськими зверненнями 186 мешканцям міста, які потребують значних коштів на лікування. Загальна сума – один мільйон 31 тисяча гривень.

* * *

Тролейбуси у лізинг

Ще шість тролейбусів з автономним ходом закупить міська влада за лізинговою програмою. Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник виніс для погодження членами виконавчого комітету проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2295 «Про затвердження Програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку у м.Кропивницькому на 2018-2020 роки (в новій редакції)».

Прийняття відповідного рішення зумовлене необхідністю коригування показників видатків для того, щоб мати можливість взяти участь у лізинговій програмі з придбання шести тролейбусів з автономним ходом. Члени виконавчого комітету одноголосно погодили даний проект рішення. Наступне слово – за депутатами міської ради.

* * *

Дозвіл на літні майданчики

Члени виконавчого комітету дали дозвіл на встановлення літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності біля закладів ресторанного господарства. Нові об’єкти з’являться на вулиці Дворцовій, біля «Гриль пабу», та на Набережній, біля кафе «Сова».

При цьому міський голова Андрій Райкович зауважив, що це мають бути справді тимчасові літні майданчики, а не повноцінні ресторанні комплекси. Вони повинні легко демонтуватися і працювати тільки влітку.

– Вулиця Дворцова забудована літніми майданчиками, які чомусь на зимовий період не демонтуються, – зазначив очільник міста. – Це значною мірою ускладнює прибирання вулиці та інші роботи.

Тож Андрій Райкович доручив відслідковувати це питання своєму заступнику Андрію Паливоді та керівництву управління торгівлі й побутового обслуговування населення міськради.

* * *

Масштабне будівництво розпочато

Шостого травня «Укрзалізниця» дає «вікно» в русі залізничного транспорту по станції «Кропивницький» для проведення будівельних робіт на об’єкті «Арка».

Про це повідомив на засіданні виконавчого комітету міський голова Андрій Райкович.

Отже, будуть певні обмеження у русі автомобільного транспорту вулицею Василя Левитського.

– Кропивничани повинні з розумінням поставитися до певних обмежень, адже даний об’єкт досить важливий для міста, – зазначив міський голова. – Зараз головні будівельні роботи спрямовані на реконструкцію каналізаційного колектора, який розташований у цьому місці. На їх виконання додатково спрямовано сім мільйонів гривень. Далі буде зведено «тіло» “арки”, засипано його щебенем, проведено інші будівельні роботи. На все це у нас буде 13 днів.

Також відновляться будівельні роботи і на мосту по провулку Об’їзному.

Зараз розробляється відповідна технічна документація щодо розширення вулиці Полтавської – від вулиці Васнєцова, включаючи міст по провулку Об’їзному до кільця біля нового автовокзалу. Також буде реконструйовано вулицю Полтавську, починаючи від площі Дружби народів.

Для виконання цих робіт з державної скарбниці виділено 27 мільйонів гривень за умовою співфінансування з міського бюджету.

Також незабаром розпочнеться реконструкція вулиці Кропивницького, яка з’єднує 3-ю поліклініку та вулицю Полтавську.

Капітально відремонтують вулицю від провулку Об’їзного до Далекосхідного кладовища, що дасть можливість з’єднати Велику Балку з головною автомагістраллю міста, а, значить, покращити транспортне сполучення, запровадити нові маршрути громадського транспорту.

Також міський голова закликав комунальників пришвидшити ямковий ремонт кропивницьких доріг.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36777 сек. / запитів: 10 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua