МЕНЮ


19 травень 2017 - 11:19
На засіданні виконкому

На засіданні виконавчого комітету міської ради, що відбулося минулого четверга, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав із Міжнародним днем сім’ї велику дружну родину Кожанових, які створили один з кращих будинків сімейного типу нашого обласного центру, та вручив їм подарунки.
Людмила Олександрівна і Руслан Володимирович Кожанови виховують одинадцятеро дітей, які надзвичайно згуртовані, добре вчаться, привітні, ввічливі. Всього цього прийомним батькам вдалося досягти завдяки надзвичайній любові до дітей та прагненню зробити їх щасливими.
– У вас хороші, виховані, здібні діти, які люблять спорт. Тому їм – спортивні подарунки, а мамі – квіти. Зі святом всіх вас, добра, здоров’я та благополуччя вашій великій родині, – щиро побажав Андрій Райкович.
* * *
Виконавчий комітет міської ради затвердив перелік місць під розміщення відкритих майданчиків для здійснення підприємницької діяльності на території обласного центру, таким чином давши офіційний старт літній торгівлі в нашому місті.
Загалом, підприємці висловили бажання розмістити літню торгівлю у 57 точках на території. Із них 53 – біля закладів ресторанного господарства і 4 – без прив’язки до стаціонарних об’єктів.
Члени виконкому детально розглядали і обговорювали кожну позицію, вислуховували представників громадськості, з’ясовували наявність скарг від мешканців міста у роки попередньої діяльності підприємців, зважали на думку правоохоронних органів і на рішення судів.
Через наявність судового рішення, яким визнано “літній майданчик” капітальним будівництвом, не отримали підтримки, а відтак і дозволу на літню торгівлю власники кафе “FAN CLAB” по вулицi Авiацiйнiй, 2/69. Але виконком залишив їм шанс повернути свою діяльність у законне русло і оформити споруду як стацiонарну.
Через значну кількість скарг від місцевих жителів на порушення режиму тишi у вечiрнiй час вiдтермiнували прийняття рішення по літньому майданчику біля кафе “Маркеш” ( вулиця Велика Перспективна, 62), кафе “Амшер” (вулиця Космонавта Попова, 20, корпус, 1) та кафе “Зефiр” (вулиця Соборна, 22).
Без прив’язки до закладів ресторанного господарства дозволили здійснення літньої торгівлі бiля РАГСу на вулиці Космонавта Попова, по вулицi Соборнiй, 1-а та на територіях Ковалівського парку і Ковалівському пляжу.
За інформацією начальника управління торгівлі міської ради Сергія Горбовського, наступним кроком для підприємців стане укладання угод на здійснення торгівлі з відкритих майданчиків. Дозвіл на літню торгівлю буде чинним впродовж трьох років, а цьогоріч місто розраховує отримати від такого бізнесу 180 тисяч гривень орендної плати.
* * *
Для пiльгових категорiй дітей, у тому числі учнів з багатодітних родин, під час їх перебування у дитячих закладах відпочинку при загальноосвітніх закладах міста, харчування буде безоплатним.
На ці потреби з міського бюджету виділять 600 тисяч гривень. Таке рішення прийнято членами виконавчого комітету міської ради.
Окремим рядком передбачаються 78 тисяч гривень на придбання путiвок для оздоровлення вихованців школи-iнтернату I-III ступенiв, лiцей “Сокiл”.
* * *
Вулицю Зoї Кoсмoдем’янськoї у Кропивницькому пеpейменують нa честь загиблого учасника АТО молодшого сержанта Poстислaвa Чеpнoмopченкa, життя якого обірвалося 31 липня 2014 року пiд час мiнометного обстрiлу в районi села Василiвки Амвросiївського району Донецькiй областi.
Вiдпoвiдний пpoект рiшення міської ради пoгoдили члени виконавчого комітету. Остаточне слово у процесі перейменування мають сказати депутати міської ради Кропивницького.
* * *
У місті з’явиться дві меморіальні дошки. На фасаді будівлі обласного театру ляльок – художнику, заслуженому працівнику культури України Василю Остапенку, а на фасаді будинку на вулиці Дворцовій, 16 – відомому кіровоградському фотокореспондентові Василю Ковпаку. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.53527 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua