МЕНЮ


26 грудень 2012 - 17:07

На засіданні вионкопу розглянули галузеві програми


Вперше за останніх десять років у програмі розвитку культури та туризму в місті Кіровограді на 2013 рік передбачено кошти на книговидання у сумі 85 тисяч гривень. Про це повідомив на засіданні виконавчого комітету міської ради секретар міської ради Ігор Волков.
– Таким чином нам вдасться створити сприятливі умови для розвитку поліграфічно-видавничої сфери та розширення мережі книгорозповсюдження в місті, підтримки місцевих авторів, розвитку і підтримки читацької культури, видання історично-
краєзнавчої та дитячої літератури, – зазначив Ігор Вікторович.
* * *
При погодженні проекту рішення міської ради «Про затвердження програми будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи в місті Кіровограді на 2013 рік» члени виконавчого комітету звернули увагу начальника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександра Хачатуряна на ремонт вулиці Пашутіна та інших, що розташовані в центральній частині міста.
На детальному опрацювання цього питання наполіг міський голова Олександр Саінсус, зазначивши, що потрібно навести остаточний лад в історичному центрі Кіровограда, а не так як робили подекуди – частину вулиці відремонтували, а частину покинули.
Про аналогічний прикрий випадок з ремонтом вулиці Ціолковського повідомив і голова комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку міської ради Олег Краснокутський.
Отже, члени виконкому наполягли на конкретизації робіт на ряді об’єктів, зокрема, паспортизації вулиць, збереження зелених насаджень тощо.
Також члени виконавчого комітету розглянули і прийняли ряд інших галузевих програм, що стосуються розвитку різних сфер економіки міста.
* * *
Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про нагородження відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» другого ступеня доцента кафедри фізичного виховання та оздоровчої фізичної культури Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Миколу Балана за вагомий особистий внесок у науково-дослідну, навчально-методичну, виховну та громадську роботу, багаторічну плідну працю в галузі підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя від дня народження.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36098 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua