МЕНЮ


9 липень 2004 - 14:55

НАЦІОНАЛІСТИ — ЗА ЮЩЕНКА. "СВОБОДА" ЗРОБИЛА ВИБІР


Він проаналізував стан українського політикуму напередодні розгортання президентських виборчих перегонів і зазначив, що ВО "Свобода" як патріотична партія не може стояти осторонь цієї виборчої кампанії.

У заяві, прийнятій з'їздом, говориться: "Ми не тільки обиратимемо Президента України, а й стратегічний шлях розвитку нашої держави. На жаль, роки після проголошення незалежності Української держави не стали роками її розквіту. Партноменклатурна верхівка залишила за собою головні важелі впливу на перебіг державотворчих процесів".

Виходячи з цього, Х з'їзд ВО "Свобода" заявив про підтримку кандидатури Віктора Ющенка на посаду Президента України як найбільш прийнятну кандидатуру, при цьому зазначивши, що Віктор Ющенко не є націоналістом, а сповідує скоріше ліберальні погляди.

Учасники з'їзду заявили про свою відданість ідеї єдності всіх патріотичних сил заради основної мети — побудови могутньої та заможної України, засудили будь-які спроби розколоти українське патріотичне середовище.

На Х з'їзді ВО "Свобода" виступив голова Кіровоградської обласної організації партії Андрій Малик.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37151 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua