МЕНЮ


26 червень 2015 - 12:55

Начальника ЖЕКу звільнили законно


Більш ніж півроку тривав розгляд справи щодо оскарження колишнім керівником кіровоградського ЖЕКу №10 Сергієм Греськом його звільнення з посади.

12 листопада 2014 року розпорядженням міського голови, яке, відповідно до закону, підписав секретар міської ради Іван Марковський, Сергія Грецька було звільнено з посади керівника ЖЕКу. А той звернувся до суду. Ухвалою від 12 грудня 2014 року було відкрито провадження по справі. Предметом розгляду була позовна вимога про визнання незаконним та протиправним розпорядження, підписане секретарем міської ради від 12 листопада 2014 року. Сергій Гресько просив суд поновити його на посаді і стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу, тобто з 12 листопада минулого року по час постанови судового рішення, з розрахунку заробітної плати за один робочий день у розмірі 506 гривень 75 копійок, це становить майже 73 з половиною тисячі гривень.

Відповідачами у цій справі були Іван Марковський, виконавчий комітет міської ради, Кіровоградська міська рада, безпосередньо житлово-експлуатаційна контора №10 та головне управління житлово-комунального господарства міської ради.

Всі відповідачі заперечували проти позовної заяви, були подані письмові докази на обґрунтування цих заперечень, заявлялись клопотання про допит свідків, як з боку позивача, так і з боку відповідача.

– Можна сказати, що справа слухалась дійсно об’єктивно, суддя Кіровського районного суду міста Кіровограда Наталія Іванова виважено давала оцінку всім доказам, які подавалися сторонами, – зазначила начальник юридичного управління міської ради Марина Смаглюк. – І за результатами активних дебатів суддя своїм рішенням від 12 червня цього року повністю відмовила у задоволенні позову Сергія Греська. Але він має право, і це було роз’яснено суддею, на апеляційне оскарження. Поки що нам не відомо, скористався він своїм правом чи ні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23036 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua