МЕНЮ


20 лютий 2021 - 16:18

Надійні інвестори – запорука розвитку міста
У понеділок, 15 лютого, міський голова Кропивницького Андрій Райкович підписав меморандум про співпрацю з координатором C.R.E.A.M. Bulgaria PPP Aliance Валерієм Дімітровим.

У зустрічі взяли участь заступники міського голови Олександр Мосін та Михайло Бєжан, директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Ніна Рахуба. Один із проєктів, який може бути цікавим для реалізації в рамках меморандуму, – будівництво в обласному центрі сучасного аквапарку.

За словами міського голови, місто сьогодні зацікавлене в інвестиціях, адже розбудова обласного центру залишається пріоритетним завданням для міської ради.

– Зараз ми активно шукаємо додаткові джерела фінансування, залучаємо інвестиції, щоб розбудовувати місто, надавати йому поступального руху вперед. Тому, безумовно, готові співпрацювати з такою поважною організацією, – наголосив Андрій Райкович. – Нам цікаві інвестори, які допомагатимуть розвивати місто, створювати його сучасний економічний та культурний імідж.

Місто, підкреслив його очільник, готове розглядати інвестиційні пропозиції, цікаві з точки зору створення нових робочих місць, економічного та культурного розвитку. Співробітництво з C.R.E.A.M.Bulgaria PPP Aliance – це абсолютно нова філософія підготовки інвестпроєктів, які нині так потрібні Кропивницькому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38966 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua