МЕНЮ


28 сiчень 2015 - 00:05

"Надійний тил" зробить більше


За період своєї діяльності волонтерський рух, що вже оформився в громадську організацію "Надійний тил", встиг взяти під свою опіку десятки сімей учасників АТО з Кіровограда. Про свою роботу і найближчі плани на прес-конференції розповіли представники "Надійного тилу" депутат міської ради голова фракції "Батьківщина" Павло Топчій та юрист Ігор Стегар.

Як повідомив Ігор Стегар, для 11 дружин воїнів разом з дітьми було організовано дводенну безкоштовну подорож до Львова. Громадська організація взяла на себе витрати на проживання, харчування, екскурсії дітей і дружин наших захисників. Наступну поїздку планується здійснити у лютому. Бажаючі поїхати можуть звертатися за телефонами: 27-74-78 або 050 830 55 95. Можна завітати й безпосередньо до офісу організації, розташованому по проспекту Комуністичному, 1б, щоб одержати юридичну допомогу. Юристи організації надають безкоштовні консультації учасникам АТО і членам їхніх сімей з різних питань, приміром, як зняти покладені на банківський рахунок гроші або відстрочити термін розрахунку за кредитами.

У грудні минулого року "Надійний тил" подарував багатьом дітям учасників АТО необхідне канцелярське приладдя. Продовжує діяти й акція "Фото для тата" – в офісі організації родини бійців безкоштовно фотографують діток і дружин воїнів, ці знімки вони можуть відправити батькам на Схід України. Організація публікує у соціальних мережах результати опитування щодо потреб солдатських родин (найчастіше потрібен теплий одяг), а потім передає придбані речі тим, кому вони необхідні.

Павло Топчій розповів про ініціативи, які вніс на сесії міськради. Зокрема, про безкоштовне харчування дітей учасників АТО у школах. Для лікування демобілізованих з армії учасників бійців у лікарнях він пропонує виділити 500 тис. грн. з міського бюджету, а на їх лікування у поліклініках – 100 тис. грн., 700 тис. грн. – на виплату матеріальної допомоги сім’ям поранених і 500 тис. грн. – на допомогу родинам загиблих воїнів, 200 тис. грн. – на розробку документації щодо підведення газопроводу до виділених учасникам АТО земельних ділянок. Вказані суми визначалися, виходячи з кількості учасників АТО та опитувань членів їхніх сімей. Представники громадської організації перевірили, що батьки близько 400 кіровоградських дітей дійсно беруть участь у бойових діях. Депутати міської ради підтримали пропозиції Павла Топчія, і тепер діти учасників АТО зможуть безкоштовно харчуватись у дитячих садках та школах, а самі учасники АТО – безкоштовно отримувати ліки у поліклініках.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35781 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua