МЕНЮ


29 сiчень 2010 - 13:17

НАДІЯ – НА ПРОКУРОРА


Опротестовуючи зазначене рішення облради, Геннадій Тюрін вказав на те, що воно ухвалене з грубим порушенням вимог Закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Порушення прокурор виявив у тому, що облрада, поспішаючи зі схваленням нового тарифу на послуги ОКВП "Дніпро – Кіровоград", не дотрималася процедури, встановленої для прийняття регуляторних актів.

Минулої п’ятниці відбулося пленарне засідання облради, на якому депутатам було запропоновано розглянути зазначений документ прокурорського реагування і скасувати опротестоване рішення.

У засіданні облради взяли участь Геннадій Тюрін і Володимир Пузаков. Обидва намагалися переконати депутатів у необхідності скасування листопадового рішення, але марно. За задоволення прокурорського протесту набралося надто мало голосів для ухвалення рішення.

Тепер, коли прокурорський протест відхилено, Геннадій Тюрін, можливо, скористається законним правом оскаржити спірне рішення облради в адміністративному суді.

– Безперечно, рішення, прийняте обласною радою, не можна вважати таким, що враховує соціальну ситуацію в обласному центрі, – прокоментував ситуацію пізніше кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. – Водогін "Дніпро-Кіровоград" є найбільшим постачальником води в області і фактично монополістом у цій сфері. Ціна на воду, що споживають кіровоградці, прямо пов’язана з тарифом на послуги водогону. Я особисто закликав депутатів підтримати протест прокурора, щоб не збільшувати витрати жителів Кіровограда на комунальні послуги в таких тяжких економічних умовах, які ми маємо зараз. Я підкреслив, що великій частині населення важко оплачувати послугу навіть за чинним тарифом, а за збільшеним – тим більше. Однак ці аргументи депутати не взяли до уваги…

Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41115 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua