МЕНЮ


5 серпень 2016 - 12:23

Надзвичайно важливі для Кропивницького рішення ухвалено


Третє засідання четвертої сесії Кіровоградської міської ради, яке відбулось 30 липня, виявилось більш продуктивним, ніж два попередніх. Нарешті депутати внесли зміни до міського бюджету та галузевих програм.

160 мільйонів гривень – на розвиток міста

– Це надзвичайно важливі рішення, оскільки вони дають можливість вирішувати нагальні для громади питання у всіх сферах міського життя, – зазначив на сесії міський голова Андрій Райкович. – Тепер є всі умови, щоб місто належним чином підготувалося до опалювального сезону, завершилися ремонтні роботи в закладах освіти і охорони здоров’я, був виконаний повний об’єм робіт на дорогах обласного центру, проводилися тендерні процедури на закупівлю електротранспорту, медичного обладнання.

Начальник фінансового управління Любов Бочкова, повідомила, що до міського бюджету за результатами першого півріччя надійшло близько 160 мільйонів гривень.

З метою належного забезпечення підготовки до роботи в умовах зими, забезпечення необхідних ремонтів на мережах теплопостачання міська рада додатково виділила для КП “Теплоенергетик” сім мільйонів гривень.

Результативним було і голосування за низку галузевих програм, до яких були внесено необхідні зміни, пов’язані із додатковим фінансуванням. Таким чином, новим змістом наповняться програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста, програма будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи, програма розвитку малого і середнього бізнесу, програма розвитку культури і туризму та програма розвитку міського пасажирського транспорту і зв’язку.

Закуплять нові тролейбуси

Це передбачає програма розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку, яку затвердили депутати міської ради.

Отже, пріоритетними напрямками на 2016 рік у сфері розвитку пасажирських перевезень стане повернення на маршрути автобусів великої та середньої місткості, обладнання їх пристроями GPS-навігації та підключення всіх автобусів до єдиної диспетчерської служби, сприяння перевізникам в оновленні рухомого складу, а саме міських автобусів, у тому числі їх заміни на автобуси більшої місткості. Також управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради активізує свою співпрацю з патрульною поліцією щодо заборони стоянок на зупинках громадського транспорту та у місцях обмеженої пропускної спроможності центральних вулиць Великої Перспективної, Преображенської, Шевченка, Шульгіних, Декабристів, В’ячеслава Чорновола. Буде придбано два тролейбуси для відновлення маршрутів за рахунок коштів міського бюджету за програмою співфінансування Фондом регіонального розвитку, а також 20 одиниць електротранспорту для комунального підприємства. Як зазаначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун, бюджет програми складає 98,6 мільйона гривень, левова частка з яких – 80,8 мільйона – будуть використанні для придбання 22 тролейбусів.

Крім того, вищезазаначена програма дозволить продовжити практику організації регулярних перевезень до садово-городніх товариств пільгових категорій громадян (347 тисяч гривень), забезпечити перевезення пільгових категорій громадян міським пасажирським електротранспортом (16, 2 мільйона гривень) та надати пільги на послуги зв’язку категоріям громадян, які мають на це право (1,29 мільйона гривень).

Є новий заступник

Після голосування за зміни до бюджету депутати міської ради вирішили повернулися до кадрових питань.

Спочатку, внесли зміни до структури, загальної чисельності та штатів апарату міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів – ввели додаткові посади двох головних спеціалістів в управлінні капітального будівництва, посади заступника начальника управління та головного спеціаліста в головному управлінні житлово-комунального господарства та двох головних спеціалістів в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Також депутати обрали заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Ним стала Наталія Дзюба.

Завершився сесійний день розглядом питань землевпорядкування.

Міський голова не закрив сесію, щоб, за пропозицією депутатів, присвятити ще одне засідання підготовці міського господарства до роботи взимку. Про дату чергового засіданння буде оголошено додатково.

Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36735 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua