МЕНЮ


5 грудень 2015 - 21:54

Нагородження за віддану службу


Другого грудня в Кіровоградській міській раді відбулися врочисті збори за участі членів виконкому, депутатів Ленінської районної в місті Кіровограді ради та голів квартальних комітетів району, учасників бойових дій на території Республіки Афганістан, що мешкають у названому районі.

Урочистості були організовані для того, щоб вручити воїнам-"афганцям" відзнаку Президента України – пам’ятні медалі "25 років виведення військ з Афганістану", які, на жаль, зі значним запізненням надійшли з Києва (виведення радянських військ з Афганістану завершилося в лютому 1989 року). Першою нагороду з рук міського голови Андрія Райковича отримала голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Любов Дозор.

– Ваш бойовий досвід, ваша витримка, ваші сила і мужність дуже потрібні сьогодні нашому суспільству, – звернувся до ветеранів війни в Афганістані очільник міста. – Знаю, що "афганці" є скрізь, де триває боротьба за справедливість…

Міський голова запевнив воїнів-інтернаціоналістів, що робитиме все можливе, аби вони відчули, що в нашому обласному центрі панує порядок, що чиновники якісно працюють на громаду.

Заслужені нагороди отримали 215 кіровоградців – учасників афганської неоголошеної війни. Ювілейні медалі інтернаціоналістам вручили голова Ленінської районної в місті Кіровограді ради Руслан Фросиняк і його заступник Василь Гуцу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39861 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua