МЕНЮ


12 липень 2017 - 16:36
Найбільше скарг - стосовно землі

Серед проблем, вирішення яких чекають кропивничани, що і привело їх на особистий прийом до міського голови Андрія Райковича у середу, питому вагу склали земельні.
Пенсіонерка скаржиться на сусідів, що ті прихопили у неї частину земельної ділянки. А вона тепер домагається справедливості, щоб її земельна ділянка відповідала умовам технічного паспорту. Конфлікт можна вирішити лише через суд. І тут міська влада має допомогти старенькій здійснювати юридичний супровід та виступити у суді третьою стороною, бо правда, очевидно, на боці бабусі.
Або учасник АТО просить земельну ділянку під гараж, але це питання чомусь не вноситься у порядок денний сесії міської ради. Так само донька стариків-пенсіонерів скаржиться на те, що вони вже кілька років не можуть приватизувати землю під своїм житловим будинком. Питання знову ж таки чомусь не виноситься на розгляд депутатів міської ради.
А ще один пенсіонер оббиває пороги судів, щоб домогтися змін конфігурації його земельної ділянки.
На прийом прийшла навіть ціла родина, щоб поскаржитися на зухвалих сусідів, які незаконно захопили земельну ділянку, відведену під майбутню дорогу.
Але були й інші проблеми. Одна із пенсіонерок, що мешкає у багатоповерхівці у Шкільному мікрорайоні, прийшла скаржитись на сусідів, бо ті в квартирі облаштували приватну друкарню, і тепер родина пенсіонерки змушена жити у цілодобовому шумі. До того ж, у помешканні тепер завжди присутній запах фарби. Звертались до міського голови також з питань благоустрою, дякували за ремонт прибудинкових територій та за роботу комунального підприємства "Електротранс".
Андрій Райкович дав доручення керівникам відповідних управлінь детально вивчити питання та вжити усіх заходів для їх вирішення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.59368 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua