МЕНЮ


14 липень 2017 - 07:49
Найбільше скарг – стосовно землі

Серед проблем, на вирішення яких чекають кропивничани, що і привело їх на особистий прийом до міського голови Андрія Райковича, питому вагу склали земельні.
Так, пенсіонерка скаржиться на сусідів, що ті прихопили у неї частину земельної ділянки. А вона тепер домагається справедливості, щоб її ділянка відповідала умовам технічного паспорта. Конфлікт можна вирішити лише через суд. І тут міська влада має допомогти старенькій у юридичному супроводі та виступити у суді третьою стороною, бо правда, очевидно, на боці бабусі.
Учасник АТО просить земельну ділянку під гараж, але це питання чомусь не вноситься у порядок денний сесії міської ради. Донька стариків-пенсіонерів нарікає, що вони вже кілька років не можуть приватизувати землю під своїм житловим будинком. Питання знову ж таки чомусь не виноситься на розгляд депутатів міської ради.
А ще один пенсіонер оббиває пороги судів, щоб домогтися змін конфігурації його земельної ділянки.
На прийом прийшла навіть ціла родина, щоб поскаржитися на зухвалих сусідів, які незаконно захопили земельну ділянку, відведену під майбутню дорогу.
Але були й інші проблеми. Одна із пенсіонерок, що мешкає у багатоповерхівці у Шкільному мікрорайоні, прийшла скаржитись на сусідів, бо ті в квартирі облаштували приватну друкарню, і тепер родина пенсіонерки змушена жити у цілодобовому шумі. До того ж, у помешканні тепер завжди присутній запах фарби. Звертались до міського голови також з питань благоустрою, дякували за ремонт прибудинкових територій та за роботу комунального підприємства “Електротранс”.
Андрій Райкович дав доручення керівникам відповідних управлінь детально вивчити питання та вжити усіх заходів для їх вирішення.
Леся ДОБРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.50508 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua