МЕНЮ


28 березень 2014 - 14:48

Найкраще розраховуються за утримання житла мешканці будинків, які обслуговує ЖЕК №10


Головне управління житлово-комунального господарства міської ради продовжує здійснювати моніторинг надходження та використання платежів за утримання будинків та прибудинкових територій (квартплати) у Кіровограді.

За інформацією начальника управління Олександра Хачатуряна, станом на 24 березня на розрахункові рахунки ЖЕКів та КРЕПів надійшло 77,5 відсотка платежів від нарахованих сум. Олександр Хачатурян наполегливо нагадує кіровоградцям, що термін сплати рахунків за отримані житлово-комунальні послуги спливає 10 числа кожного наступного місяця. Начальник управління відзначив, що найкраще розрахувались за отримані послуги мешканці будинків, які обслуговує ЖЕК № 10 – на 100,5 відсотка (з урахуванням боргів минулих періодів) та ЖЕК № 12 – на 83,3 відсотка. Найгірше – ЖЕК № 1 – 69 відсотків та КРЕП № 3 – на 63,1 відсотка. Особливу тривогу викликає сплата у ЖЕК № 4, де за надані послуги сплатили всього 43,8 відсотка від нарахованої суми. Олександр Хачатурян від імені всіх кіровоградських комунальників висловив щиру подяку мешканцям, які своєчасно та в повному обсязі розрахувалися, і звернувся з переконливим проханням до тих, кого обслуговує ЖЕК № 4, терміново здійснити розрахунок за отримані послуги. Без повних розрахунків, наголосив Олександр Хачатурян, комунальні підприємства не мають можливості розрахуватися з підрядними організаціями за електроенергію, за вивезення сміття, за технічне обслуговування ліфтів і не можуть гарантувати подальше надання якісних послуг.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22544 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua