МЕНЮ


9 вересень 2002 - 16:51

НЕ МІТИНГИ ЗМІЦНЮЮТЬ ДЕРЖАВУ — ВВАЖАЄ КЕРІВНИК КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Керівник області зупинився на основних показниках соціально-економічного розвитку регіону, серед яких одним із чільних є подолання заборгованості по зарплаті. Якщо у 1999-му році цей борг складав 211 мільйонів гривень, то тепер - 42 мільйони. Але благополучна динаміка не заспокоює керівництво облдержадміністрації, питання подальшого скорочення зарплатної заборгованості - під постійним контролем.

- День у день виплачується в області пенсія. Але ряд підприємств і районів ще допускають недоїмки, та й над цим питанням ми працюємо, щоб бути готовими до подальшого збільшення розміру пенсії, - сказав Василь Моцний.

Голова облдержадміністрації висловив своє ставлення і до намірів певних політичних сил шляхом проведення протестних акцій дестабілізувати ситуацію в країні:

- Хто з великих політиків узяв на себе відповідальність за минулорічну бійку біля пам'ятника Шевченкові у Києві? Ніхто з них сам не пішов урукопашну, а підставив людей.

Наше спільне завдання, - підкреслив Василь Моцний, - тримати ситуацію під контролем. Зберігаючи спокій, стабільність, ми захищаємо незалежність держави.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40838 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua