МЕНЮ


28 травень 2016 - 17:50

Напівзруйновані сараї час розібрати


Усі доручення кіровоградського міського голови, дані керівникам виконавчих органів, потрібно виконувати у визначені терміни. На цьому акцентував увагу посадовців міської ради заступник міського голови Олександр Мосін на апаратноій нараді 23 травня.

– Висока виконавська дисципліна є запорукою стабільної роботи усіх сфер життєдіяльності складного господарського механізму Кіровограда, – сказав посадовець. – Наприклад, до міської ради через "гарячу лінію" і на особистих прийомах громадян уже давно надходять скарги з приводу аварійного стану великої кількості безгосподарних напівзруйнованих сараїв біля будинків на Великій Перспективній – неподалік від її перетину зі Студентським бульваром (колишній проспект Комуністичний). Андрій Райкович розпорядився розібратися зі скаргами людей, проте справа з місця не зрушила...

До стурбованих мешканців, які бояться випускати у двори поруч із сараями гратися дітей, долучилося і керівництво ЖЕО № 2, яке попросило допомоги в міської влади в "боротьбі" з руїнами та їх "мешканцями".

Відразу після апаратної наради Олександр Мосін разом із заступником міського голови Олександром Грабенком, начальником міського головного управління ЖКГ Олександром Хачатуряном та керівником ЖЕО № 2 Любов’ю Марченко виїхали оглянути аварійні будівлі й побачили, що діти та безхатьки можуть провалитися там крізь гнилу підлогу або ж опинитися під завалами зогнилих покрівель та хистких стін.

– Наші спеціалісти тут прибирають, але місцевий люд використовує цю територію як смітник, – сказала Любов Марченко. – Під час нещодавнього суботника ми вивезли звідси машинами тверді побутові відходи, але зупинити появу нових неможливо.

За результатами поїздки Олександр Мосін розпорядився, щоб міське управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища перевірило права власності на землю в тому місці, а головне управління ЖКГ – готувало проект рішення про знесення незаконних забудов.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37953 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua