МЕНЮ


12 березень 2010 - 08:05

НАРДЕПИ ПО П’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ. КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ!


За інформацією Валерія Михайловича, яку він оприлюднив минулого вівторка на прес-конференції в Кіровограді, ціна одного депутата – п’ять мільйонів доларів. "Купуй українське!" – пожартував з цього приводу інший нардеп-БЮТівець Володимир Яворівський, який зустрівся з кіровоградськими журналістами вчора.

Також Володимир Олександрович розповів представникам ЗМІ про подальші дії парламентської фракції БЮТ. За його словами, це буде перша в новітній українській історії опозиція у її класичному розумінні. До речі, Володимир Яворівський сподівається, що Юлія Тимошенко братиме участь у роботі фракції свого імені безпосередньо в стінах парламенту. Як колишній народний депутат вона має право входити у приміщення ВР, упевнений Яворівський.

А тим часом коаліціянти намагатимуться розділити опозицію. Не допустити цього – одне з головних завдань для БЮТівців. "Нам важливо, щоб в опозиції залишалося сто шістдесят народних депутатів", – сказав Яворівський. А все заради того, щоб запобігти внесенню командою Віктора Януковича змін до Конституції (як відомо, для внесення змін до Основного Закону необхідно 300 із 450 депутатських голосів).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39423 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua