МЕНЮ


21 лютий 2014 - 14:26

Наркотики – поштою. Голубиною


Кримінальну справу стосовно 37-літнього в’язня Кіровоградської виправної колонії № 6 розглянув недавно Ленінський районний суд.

Бувалому (раніш не раз потрапляв за грати, востаннє – у 2003-му до 15 років позбавлення волі) зекові ставилося в провину незаконне придбання та зберігання одного з найнебезпечніших наркотиків – опію. Ось як в обвинувальному акті описано злочин, вчинений ним торік 22 липня. Того дня в’язень зайшов до голуб’ятника, розташованого на території колонії, і виявив на лапці одного з птахів поліетиленовий пакетик. В’язня взяла цікавість, він зняв той згорток, розгорнув і виявив усередині шматочок бинта, просякнутого коричневою речовиною. Зрозумівши, що це – опій, чоловік поклав знахідку в кишеню і пішов у житловий сектор. Там його обшукали контролери…

В’язень-підсудний підтвердив, що саме так і було. Суд, визнавши його вину доведеною, продовжив йому термін ув’язнення на рік.

Звідки на лапці у птаха взявся пакунок з наркотиком, у вироку не повідомляється. Хоча у липні минулого року, коли стало відомо про викриття згадуваного вище любителя голубів, численні ЗМІ, посилаючись на офіційне джерело – правоохоронне відомство, повідомили, що той "тривалий час готував птаха в колонії до передачі наркотиків і переправив на свободу, де його знайомий, прикріпивши до голуба згорток, відпустив його у бік колонії. Голуб, пам’ятаючи місце годівлі і подолавши огорожу, приземлився на території колонії, де засуджений зняв згорток і намагався пронести його в житловий блок". Очевидно, правоохоронці так і не змогли викрити тих, хто голубиною поштою переправляв у в’язницю наркотики.

Іван ВІТЬКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39324 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua