МЕНЮ


1 жовтень 2010 - 14:02

НАРОДНА ПАРТІЯ ОБІЙДЕТЬСЯ БЕЗ РОЗДАВАННЯ ГРЕЧКИ


Про це кіровоградські журналісти дізналися одразу після партійної конференції. Зустрівшись з працівниками ЗМІ, Юрій Литвин, Василь Моцний, Анатолій Кузьменко та Андрій Райкович поділилися своїми передвиборчими планами.

Нагадавши, що Народна партія має в облраді нинішнього скликання десять мандатів зі ста, учасники прес-конференції висловили впевненість у тому, що після 31 жовтня кількість її представників у цьому органі місцевого самоврядування буде ще більшою. За словами Юрія Литвина, взяти десять відсотків мандатів у багатомандатному окрузі для Народної партії – не проблема. Водночас облорганізація партії планує провести в облраду ще й своїх представників-мажоритарників (невдовзі відбудеться друга частина партійної конференції, на якій буде висунуто кандидатів у депутати облради по одномандатних мажоритарних округах). Як сказав Юрій Литвин, очолювана ним організація спрямує головні зусилля саме на боротьбу за мандати в мажоритарних округах.

Роздавати в ході цієї боротьби виборцям гречку, за словами Анатолія Кузьменка, у Народної партії немає жодної потреби. Бо людська довіра до партії уже є. Андрій Райкович до цього додав, що в лавах Народної партії – керівники успішних підприємств, які працюють у реальному секторі економіки, дають багатьом людям роботу, справно платять податки, і немалі. Вагомий внесок зробила Народна партія в соціально-економічний розвиток краю завдяки своїм представникам у місцевих радах. За словами Андрія Райковича як депутата облради нинішнього скликання, він із соратниками по фракції Народної партії працювали і активно, і плідно. Про авторитет депутатів від цієї партії свідчить також те, що вони представлені і в президії облради, і в ряді її постійних комісій.

"Немає такого проекту, де б ми не брали участі", – підтвердив Анатолій Кузьменко як депутат облради. "Ми виконали те, що обіцяли у 2006 році",– запевнив від імені представників Народної партії у всіх радах Юрій Литвин.

Фаховість, професіоналізм "народників" спонукали до співпраці з ними безпартійного Василя Моцного. Близькі йому й ідеологічні засади Народної партії – політсили, яка відстоює не інтереси влади чи опозиції, а котра конструктивно працює на благо людей. "Пропозицію увійти в цю команду сприйняв за честь", – сказав Василь Кузьмович.

На цій же зустрічі журналісти дізналися, що міська організація Народної партії провела конференцію, на якій затвердила списки кандидатів у депутати Кіровоградської міської та Кіровської, Ленінської районних у місті рад. Зокрема, першими у списку кандидатів у депутати міськради значаться начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов, директор ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань" Наталя Артеменко, керівник секретаріату облорганізації Народної партії Олександр Барабаш, комерційний директор ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань" Надія Павленко, директор навчально-виховного комплексу "ЗОШ № 34 – економіко-правовий ліцей" Віктор Ануфрієв. А Ігоря Фурманова висунуто кандидатом на посаду кіровоградського міського голови.

Учасники прес-конференції охарактеризували Ігоря Олександровича як досвідченого економіста й вмілого управлінця, який добре знає обласний центр.7 жовтень 2010 - 05:09
gggdfv66 (вст)

Спасибо,браты за информацию!

8 жовтень 2010 - 21:09
dfv66 (вст)

Спасибо за инфо!

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37869 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua