МЕНЮ


22 листопад 2019 - 13:02

Народний контроль – гарантія високої якості ремонтів прибудинкових територій


У середу секретар міської ради Андрій Табалов як депутат від першого виборчого округу разом з мешканцями будинку по вулиці Жадова, 28, к. 1 та представником головного управління житлово-комунального господарства міської ради перевірили якість капітального ремонту прибудинкової території. На зустріч запросили і керівника підрядної організації, яка виконувала роботи.

Люди стверджують, що чекали ремонту дороги 27 років, і тільки завдяки сприянню Андрія Табалова багаторічна мрія мешканців будинку нарешті здійснилась.

– Дякуємо, що ви нам допомогли довести до ладу нашу прибудинкову територію. Все зроблено добре і акуратно, – зазначив Василь Білоус голова ОСББ “Гіппократ”. – Навесні встановимо парканчики, пофарбуємо їх, висадимо квіти на клумбах, і буде у нас зразковий двір!

На прохання мешканців від будинку до дороги підрядчик зробив асфальтні пішохідні доріжки. За словами Андрія Табалова, люди йому вже кілька років скаржились на відсутність можливості нормально пройти до зупинки громадського транспорту, магазину, лікарні, дитячого садка. Особливо в негоду, коли через дощ або мокрий сніг утворюється багнюка, і пройти, не забруднившись, просто неможливо. Тим більше, що цією доріжкою ходять не тільки мешканці будинку №28, к.1, а й усіх сусідніх багатоповерхівок.

– Відповідно до генерального плану, тут після будівництва нової багатоповерхівки буде облаштовано і прибудинкову територію, тому дальня доріжка — тимчасова, її заасфальтували, але не встановлювали бордюри, бо потім все одно треба буде її демонтувати, – розповів Василь Білоус. – Іншу доріжку, яка залишиться і після завершення будівництва, будівельники облаштували з бордюрами, служитиме нам десятки років.

Мешканці розповіли, що постійно контролювали хід ремонтних робіт. Підрядчик йшов назустріч і прислуховувався до побажань громади. Люди оцінили роботу підрядчика на “відмінно”.

– З приводу ремонту дороги мешканці до мене почали звертатись з першого дня мого депутатства на даному окрузі. Співпраця наша почалась із облаштування клумби, продовжилась будівництвом дитячого майданчика і ремонтом прибудинкової території, а з наступного року тут почнеться розбудова скверу — великого проєкту-переможця “Громадського бюджету-2020”, – зауважив Андрій Табалов. – Дякую мешканцям будинку за терпіння і наполегливість у вирішенні питання ремонту дороги, дякую підрядчику за сумлінно виконану роботу і співпрацю з людьми. Дякую усім, хто не був байдужим і слідкував за ходом ремонтних робіт!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37231 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua