МЕНЮ


23 квiтень 2010 - 08:22

"НАШ ДІМ-2" НЕЗАБАРОМ ПРИЙМЕ МАЛЕНЬКИХ НОВОСЕЛІВ


Начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна і керівник будівельної організації, яка виконує роботи, Сергій Тюпа відзначали, що на проспекті Комуністичному вже залитий фундамент під приміщення, незабаром на будівельному майданчику з’явиться електрика, що дозволить організувати роботи у дві зміни, а, значить, пришвидшити темпи будівництва удвічі. Загальний кошторис спорудження нового дитячого будинку, який будується за кошти міського бюджету, становить один мільйон 700 тисяч гривень. Сергій Тюпа пообіцяв надати спонсорську допомогу в розмірі 150 тисяч гривень.

Будівлю мають звести до кінця травня, залишиться виконати оздоблювальні роботи. Відкрити ж дитячий заклад нового типу планується у серпні нинішнього року.

Саме тоді більше десятка маленьких вихованців зможуть отримати для себе справжню домівку, родинний затишок, близьких друзів – вихователів, братів та сестер, які не з чуток, знають, як воно жити без батьківської опіки, про когось турбуватись, за когось радіти, комусь допомагати. Всьому цьому навчатиме вихованців педагогічний персонал. Досвід йому є в кого перейняти – нагадаємо, що впродовж кількох років у Кіровограді успішно функціонує аналогічний заклад на вулиці Волкова, тільки на відміну від того, що будується, перший "Наш дім" розміщується не у власному, а пристосованому приміщенні дитячого садка.

Володимир Пузаков висловив задоволення темпами та якістю будівельних робіт, зазначивши, що міська влада і надалі опікуватиметься проблемами сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, всіляко їм допомагаючи.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36113 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua