МЕНЮ


2 березень 2018 - 07:43

Наш досвід перейматимуть інші міста


Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич, яка побувала у Кропивницькому минулого тижня, дала схвальну оцінку реалізації проекту “Нова українська школа” та впровадженню в закладах освіти міста курсу “Захист Вітчизни”. Це відзначив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Я особисто зустрічався з міністром, – повідомив очільник міста. – Є актуальні питання, які ми обговорили, зокрема ситуацію із професійно-технічними училищами. Після візиту до ЗОШ №25 Лілія Гриневич схвально відгукнулася про впровадження новітніх освітніх проектів у нашому місті. Тож маємо відтепер бути готовими до прийому гостей, адже досвід кропивницьких шкіл цікавий, актуальний для інших регіонів країни. Але приміряти лаври зарано, оскільки роботи ще багато.
Міський голова звернув увагу управління освіти міської ради на стан обладнання харчоблоків у закладах освіти. Це питання порушили депутати міської ради на попередній сесії. На їхню думку, у деяких школах воно морально і технічно застаріло.
Андрій Райкович доручив терміново провести інвентаризацію всього кухонного начиння в школах і дитячих садочках та підготувати пропозиції щодо його заміни.
– Ми вже два роки поступово і наполегливо ремонтуємо в дошкільних дитячих закладах і школах харчоблоки, оновлюємо посуд, обладнання, – наголосив очільник міста. – Якщо дійсно десь є недоліки, зверніть увагу на це і визначтесь із заміною обладнання. Також надавайте повну інформацію депутатам – можливо, вони просто не знають справжньої ситуації.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35904 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua